Kayla'nın babası - Laura Bradford - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kayla’nın babası – Laura Bradford

Kayla’nın babası – Laura Bradford

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Ocak 18th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 103
Yazar: Laura Bradford

1.606 Kişi Tarafından Görüldü

Yanlışlıkla ona geldi. Şimdi Phoebe Jennings, onu gerçek sahibine teslim etmek için kasabanın diğer ucuna gidiyor. Sadece, biri lütfen ona, uzun boylu, sarışın ve muhteşem bekar Tate Williams’ın kırk yıllık bir aşk mektubunun alıcısı olabileceğini söylesin.

Her gün güzel bir kadın, yanında bir bebekle Tate’in kapısına geliyor. Ohio’daki memleketi, cömert yürekli sanatçı ve bekar anne tarafından büyülendi. Ve Phoebe, başarılı mimarı , ilk aşkını asla unutmayan, yabancılaşmış babasıyla yeniden bir araya getirme fikirleriyle de doludur .

Hedefine asla ulaşmayan bir mektup. Geçmişi iyileştirmek isteyen bir adam. Aşka olan inancını yenilemeye hazır bir kadın. Artı, onlarca yıllık aşkı tam bir döngüye sokmaya yardım edebilecek dayanılmaz bir kız bebek …

yazar hakkında

Laura Bradford hayatının çoğunu dolaşarak geçirdi. New Jersey, Connecticut, Ohio, Güney Carolina, Alabama, Tennessee ve Missouri’de yaşadıktan sonra, nihayet kızlarıyla birlikte New York City’nin sakin bir banliyösüne yerleşti.

Cincinnati’deki Xavier Üniversitesi’nden mezun olan Laura, ilk aşk romanına kafa atmadan önce bir gazete muhabiri ve serbest iş yazarı olarak çalıştı. Bugün, Laura hem romantizm hem de gizem yazıyor.

Özet

Phoebe yukarı baktı, bakışları kapı aralığındaki adama düştüğünde tüm düşünceleri gitti. Uzun, sarı, kahverengi-vücuduna daha önce hiç hissetmediği bir suçlama gönderen gözlü adam . Denedi neden orada olduğunu hatırlayın, sözcükleri – tutarlı olsun ya da olmasın aralıklı ağzından zorlamak için, ama o önünde duran adam dışında hiçbir şeye odaklanamıyordu.
“Yardımcı olabilir miyim?”
Bakışları bebeğin üzerinde kayarken ve Phoebe’ninkine doğru yavaşça inerken sesi sert ama nazikti.vücut, ona uzun saçlarını bir at kuyruğuna çekmekten daha fazlasını yapmasını dileyerek ve bir parça parlak dudaklarının arasında.
Kıyafetinde biraz tereddüt ediyor gibiydi, sağ kaşı yavaş yavaş yukarı doğru boya sıçrayan gömleğine odaklandı.
“Bunu teslim etmek için buradayım “
zarfı kaldırdı ” Tate Williams’a. Evde mi?
Adamın ağzı, kapı çerçevesine yaslanırken hafif bir gülümsemeye dönüştü, öğle güneşi gözlerinin yumuşak kahverengi sinin ortasında kehribar benekleri.
“Olabilir.”

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.