Kayıp Kıta Mu'nun Çocukları - James Churchward - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kayıp Kıta Mu’nun Çocukları – James Churchward

Kayıp Kıta Mu’nun Çocukları – James Churchward

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Ağustos 14th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 318
Yazar: James Churchward

3.406 Kişi Tarafından Görüldü

“Yeryüzünün tüm bölgelerinde bulunmuş çok eski çağlara ait insan kalıntıları ile sembolik yazı, resim, tablet ve eski belgeler şeklinde karşımıza çıkan bölük pörçük tarihsel kayıtlardan yararlanarak, ana karadan ayrılan kolonicilerin izlediği güzergâhı ya da hatları belirlemeyi başardım.

Bu kalıntılar, ana hatlardan ayrılan çok sayıda dalla birlikte kolonileşmenin iki ana güzergâhı izlediğini açıkça göstermektedir…

Ne var ki ilk kolonilerin nerede ortaya çıktığını kesin olarak biliyoruz. Doğu yönünde ilk yerleşimler, bugün Kuzey ya da Orta Amerika’nın Batı sahilleri olarak bilinen yerlerde gerçekleşmiştir.

Batı kolonileri ise ilk kez Asya’nın doğu kıyılarında ortaya çıkmıştır. Bir koloni, ana karanın egemenlik çatısı altında kendini yönetecek kadar geliştiği zaman koloni imparatorluğuna dönüşüyor ve buraya bir hükümdar atanıyordu. Sembolüyse, ufuktan yükselen ve ışınları da bulunan güneşti.” James Churchward

James Churchward, Kayıp Kıta Mu’nun Çocukları adlı bu eserinde, tüm yaşamını adadığı Kayıp Kıta Mu araştırmalarına Mu uygarlığının dünya üzerinde kurduğu kolonilerin izini sürerek devam ediyor. Maya, Mısır, Hindistan gibi büyük uygarlıkların aslında birer Mu kolonisi olarak hayata gözlerini açtığını ileri sürüyor.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.