Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 2 - Dilara Keskin - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 2 – Dilara Keskin

Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 2 – Dilara Keskin

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 400
Yazar: Dilara Keskin

20.917 Kişi Tarafından Görüldü

Nefret ve iktidar savaşının ortasında doğan bir aşktan daha ümitsizi var mıdır?

 

Kitana, Zirakov’a geri döner fakat hiçbir şey bıraktığı gibi değildir. Kardeşi Armin hariç, ailesinin tamamı ona sırt çevirmiştir. Üstelik Zirakov halkı onu artık prensesleri olarak değil, Vincent’in karısı olarak görmektedir. Tüm bu karmaşanın içinde Kitana, hiç beklemediği bir yerden vurulunca yolu Zirakov’un ünlü ressamı Leonardo Clifford ile birleşir.

 

Vincent’in öfkesi dağları delip geçecek kadar güçlüdür. Kendini kaybetmiş ve içindeki vahşeti gün yüzüne çıkarmıştır. Kalbindeki cam kırıklarına rağmen verdiği karardan pişmandır. Çevresindeki herkes ona ümidini kesmesini söyler ancak o Kitana’yı Zirakov’dan almaya kararlıdır. Bu, kendisi dahil her şeyi yakıp yıkmak uğruna olsa bile…

 

Dilara Keskin Kaybolmuş Ruhlar Sarayı II: Senteria’nın Vârisi ile okurları tarihin gizemli odalarında dolaştırmaya devam ediyor. Aşk ve ihanet, serinin ikinci kitabında daha derin ve kalıcı izler bırakıyor.

 

Özet

 

Vincent öğrendiği gerçekle nasıl başa çıkacağını bilemez bir halde yıkıma uğramıştı. Bir taraftan kardeşi bir tarafdan onun İçin hayatını bile hiçe sayacağı eşi. Ama bunların hiç bir önemi kalmamıştı her şeyi yerle bir edecek öfkesi onu köreltmişti ama kalbine dur diyemezdi bunu biliyordu fakat geç kalmıştı.

 

Kitana, ülkesine dönerken hiç bir şey umduğu gibi olmaz düşman olarak gördüğü herkesin aslında kalbinde bir yeri olduğunu en yakınından bir düşmandan farksız olduğunu görmüştü.

 

Geçmişinin gerçekleri onun bir bir karşısına çıkarken bunlara karşı dimdik ayakta durmuş asla yenilgiye ödün vermemiştir. Bir prensesin değil de bir kadının ne kadar güçlü olabileceğini çok net gördük ama Kitana bu ikisinin de hakkını verdi.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.