Ölümcül Tatil - Tessa Bailey - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ölümcül Tatil – Tessa Bailey

Ölümcül Tatil – Tessa Bailey

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Haziran 6th, 2023
Dil: Türkiye
Sayfa: 289
Yazar: Tessa Bailey

1.205 Kişi Tarafından Görüldü

Tatlı, güneşli Cape Cod’da dinlendirici bir tatil olması gerekiyordu sadece ben ve sevgili erkek kardeşim ama kiralık evimizde bir ceset bulmak bronzlaşma programımıza gerçekten altüst ediyor.

 

Şimdi kaba ve iri bir ödül avcısı, katili yakalamak için motorsikleti ile geldi ve saatlerce süren gerçek suç podcast dinlemesine rağmen benim yardımcı olabileceğime inanmayı reddediyor . Tartışmalı ikinci sınıf öğrencilerinin tatmin edici bir öğretmenlik kariyerinden bahsetmiyorum bile.

 

Atılgan bir ödül avcısı ve enerjik bir ilkokul öğretmeni: kimsenin istemediği cinayet çözme ekibi, ama hayatıma yönelik bu sinir bozucu girişimler sayesinde, cehennem ya da yükseliş gelse de birbirimize ısındık.

 

Ben sadece bir iş için buradayım, amatör bir dedektife bakıcılık yapmak için değil. Yine de… onun etrafta olması giderek daha az zorlaşıyor.

 

Elbette, inatçı, dikkat dağıtıcı ve tehlikeden uzak duramıyor. Aynı zamanda cesur ve güzel ve bana üç yıl önce geride bıraktığım evimi hatırlatıyor.

 

Başka bir deyişle, bende uyandırdığı doyumsuz açlık ve koruyuculuk, iç huzurum için bir tehdit oluşturuyor. Bu tehlikeli çekime daha fazla batmadan önce bu cinayeti çözmeli ve yola geri dönmeliyim.

 

Ama yolun başından beri ona çıktığını anlamadan kader onu benden alacak mı?

“Ölümcül Tatil – Tessa Bailey” için 5 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.