Karşı Penceremdeki Bela - Lauren Price - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Karşı Penceremdeki Bela – Lauren Price

Karşı Penceremdeki Bela – Lauren Price

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Ekim 16th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 221
Yazar: Lauren Price

1.900 Kişi Tarafından Görüldü

Riley gecenin bir yarısı uyandığında gözlerine inanamadı: Karşısında yeni komşusu Alec duruyordu.  Elbette, bu hareketinden sonra Riley ondan bütün kalbiyle nefret etti ama… keşke bu kadar yakışıklı olmasaydı.

Arkadaşlıkları oldukça çalkantılı başladı. Her şeyin ters gittiği bir partiden sonra, Riley kendini (neyse ki, tamamen giyinik halde) Alec’in yatağında buldu. Bu kadar (gereksiz) yakınlığın ardından, özellikle de Alec derin duygularını sakin duruşunun ardına gizliyor gibi göründüğünden, Riley aralarındaki şey her neyse ona bir şans vermesi gerektiğini düşündü. Fakat tam o sırada, Riley’nin hiç ummadığı biri hayatına tekrar girecek, her şeyi yine altüst edecekti.

“Hoş, eğlenceli ve şaşırtıcı bir roman… “Eleanor Wood, Becoming Betty’nin yazarı

“Bu kitabı okumak çok keyifliydi. Zekice, komik ve kahkahalarla dolu!”Kathy Birchall, The It Girl serisinin yazarı

Özet

Yeni komşunuzu pencerenizden sarkarken bulmak için gecenin bir yarısı uyandığınızı hayal edin. Ve sadece pencerenizden sarkmakla kalmıyor, aynı zamanda en güzel sütyeninizi de elinde tutuyor.  Ünlü kötü çocuk ve bloktaki yeni çocuk Alec Wilde, Riley’nin komşu binaya taşındığında kıvılcımlar uçar. Alec, Riley’nin nefret ettiği her şeydir.  Kendini beğenmiş, iğrenç ve sinir bozucu derecede yakışıklıdır ve onların “alışılmadık” tanıtımlarından sonra, Riley kendini geri çekmeye kararlıdır.

Alec çalmak için yanlış kızın sutyenini seçti! Öfkeli bir şaka savaşı başlar .

Ailesi, kuzeninin ölümüyle başa çıkmakta zorlanıyor, aldatan eski erkek arkadaşı şehre geri döndü ve belki, sadece Alec’ten şaka ve pratik şakalardan daha fazlasını istiyor. Ama Riley kendini bile ciddiye alamazken gerçek adama nasıl ulaşabilir?

“Karşı Penceremdeki Bela – Lauren Price” için 3 Yorum

  • Bu çeviriler google translate galiba..saçma sapan cumleler

    • Kitap hakkında bilgi amaçlı olarak translate tarafından çeviridir.Kitaplar pdf olarak çoğaltıldığında telif hakkına takılacağımızı unutmayalım.

    • 2020 yılında piyasalara çıkan romanın popilerliği 2023 veya 2024 yılında biter. O zaman belki birileri pdf olarak çoğaltır.Bırakalımda Yazar ve Kitapevler biraz para kazansınlar.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.