Karanlıklar Hakimi - Osman Aysu - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Karanlıklar Hakimi – Osman Aysu

Karanlıklar Hakimi – Osman Aysu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Temmuz 2006
Eklenme: Haziran 9th, 2019
Dil: Türkiye
Sayfa: 319
Yazar: Osman Aysu

1.183 Kişi Tarafından Görüldü

Okuyacağınız roman aynıyla yaşanmış, elim bir dramın hikâyesidir. Bu hikâyeye iştirak etmiş kişilerden biri, bir gün yazara müracaatla olayı bir roman kurgusu içinde yazıp yazamayacağını sormuş. Hikâyeyi dinledikten sonra ona verdiği ilk cevap “hayır” olmuştur. Zira bir roman yazarı olarak olayların kurgusu onu cezbetmemiştir.

Sıradan, hemen hemen her gün rastlayacağımız,örneğini gazete sayfalarında sık sık okuduğumuz bir vaka idi. Bir roman okurunu saracak entrikadan, gerilimden yoksun alelade bir cinayet olayı.Teklifi yapan kişi çok ısrar etmiş. ve sonunda yazarı ikna etmeyi başarmıştır.

Bu romanda okuyup tanışacağınız tüm kişiler gerçektir. Olayların seyri de aynen yazıldığı gibi olmuştur.

Pek tabiidir ki, kişilerin adlarını değiştirmiş, olayların geçtiği mahalleri de farklı yerlere taşımışdır. Ama diğer hususlar ayniyle vâkidir.

İlk başta paniğe kapılmıştı. Duyularından yoksun kalmasıyla felç olduğunu sanmış, kör ve sağır olup ölümüne dek dış dünyayla tüm bağlarını koparmış, sakat bir beynin içinde kıstırılıp kaldığını düşünmüştü. Ama sonra bir şeylerin değiştiğini fark eder gibi oldu.

İlk başta sandığı kadar karanlıklar gibi karanlıklar içinde yüzüyor değildi; sanki müthiş ve korkutucu bir hızla onun içinde yol alıyordu. Bir tür, anlamadığı kozmik bir gücün içine çekiliyordu. 

O acayip hareketlilik, kendini ürkütücü karanlığın içine çeken yolculuk, üstünde ve içinde hareket eden başka bir varlığın ritmik temposu…

Olanlara inanamıyordu…

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.