Karanlık Yalanlar - Alessandra Torre - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Karanlık Yalanlar – Alessandra Torre

Karanlık Yalanlar – Alessandra Torre

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Eylül 2015
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 336
Yazar: Alessandra Torre

4.767 Kişi Tarafından Görüldü

Bu bir aşk hikâyesi ama okuması kolay olanlardan değil…

Brant:
Yirminci yaş gününde bir teknoloji milyarderi oldu. Benimle üç yıldır beraber. Dört kere evlenme teklif etti. Dört kere reddedildi.

Lee:
Ev hanımlarıyla aşna fişne yapmadığı zamanlarda çim biçiyor. Elleri ve vücudunun diğer parçaları son derece yetenekli. Bilse de bilmese de, iki yıldır benim tarafımdan takip ediliyor.

Durmayın. Yargılayın beni. Benim aşkımın nelere yol açtığı hakkında en ufak bir fikriniz bile yok. Daha önce bu hikâyeyi duyduğunuzu düşünüyorsanız güvenin bana… duymadınız
.
“Kendinizi, okuyacağınız ve tekrar okumak isteyeceğiniz en dudak uçuklatıcı kitaplardan birine hazırlayın. Karanlık Yalanlar kusursuzca yazılmış, etkili bir şekilde detaylandırılmış ve bir insanın aşk için ne kadar ileri gidebileceğini gösteren bir kitap. Okurken büyülendim, serseme döndüm ve bittiğinde nutkum tutulmuştu. ” 
-Natasha is a Book Junkie-

“Bir beğendiğiniz kitaplar vardır, bir sevdikleriniz, bir de aklınızı başınızdan alıp sonsuza kadar sizinle kalacak olanlar; işte Karanlık Yalanlar sonuncusu.
-Rosie’s Book Heaven-

“VAY BE!!! Açıkçası, okuduğum en MUHTEŞEM kitaplardan biriydi! Kesinlikle favorilerimden! 
Aestas Book Blog-

kitabın cinsellik üzerine kurulu bir kitap olduğunu sandım. Ama emin olun ki öyle değil. Daha önce bu tarzda birkaç kitap daha okumuştum, bu türde yazılan kitaplar hep böyle akıcı oluyor ve sizi kitabın içine hapsediyor.

Çözülmesi zor bir düğüm var karşımızda, deyim yerindeyse tam bir kördüğüm.

Bu türde hiç kitap okumamış olsaydım sanırım sırrı çözemezdim. Tüm hikaye boyunca önce Lana’dan nefret ediyor sonra onu seviyorsunuz. Önce onu yaptıklarından dolayı suçluyor, yargılıyor ama sonra onu suçlayamıyorsunuz.


Tanışmalarından kısa bir süre sonra randevulaşırlar ve ilişkileri zamanla kuvvetli bağa dönüşür. Bundan dokuz ay sonra Lana, Brant’in sırrını öğrenir. Ama bu gerçekten, basit ya da hafife alınacak türden bir sır değil. Lana, sırrı bildiğini Brant dahil olmak üzere herkesten saklar.

Lana, varlıklı bir ailede büyümüştür. Amerika’nın Evsiz Gençleri (AEG)’de gönüllü olarak çalışmaktadır. Bir gün AEG adına yapılan bir partide bağışçılardan biri olan teknoloji dahisi Brant ile tanışır.

Sırrı keşfettikten sonra Lee ile tanışır ve olaylar bu kısımdan itibaren gelişmeye başlar. 

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.