Karanlık Hırslar 3.Cilt - Irene Hannon - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Karanlık Hırslar 3.Cilt –  Irene Hannon

Karanlık Hırslar 3.Cilt – Irene Hannon

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Mart 21st, 2023
Dil: Türkiye
Sayfa: 401
Yazar: Irene Hannon

971 Kişi Tarafından Görüldü

Eski Ordu Görevlisi Rick Jordan, kış aylarında genellikle koruyucu çocuklar için kampını kendisine ayırır. Ancak yakın zamanda biri ziyarete geldi ve arkasında kan izi bıraktı. Geride kalan iki ipucundan biri, Rick’e kısa süre sonra ölü bulunan ziyaretçisinin kimliğine dair ipucu verir.

 

Polis bunun bir kaza olduğunu düşünür, ancak Rick ikna olmamıştır. Ancak birisi onun başarılı olmasını istemiyor ve gerçeği bulmalarını engellemek için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek.

 

Özet

 

“Missouri’deki bu kırsal araziyi evi olarak adlandırdığı dört yıl içinde bir silaha hiç ihtiyaç duymamış olabilir, ama öldürülmektense aşırı öldürme riskini almak daha iyiydi.”

 

Üvey çocuklar için bir kamp yöneten eski Ordu görevlisi Rick Jordan, bir akşam arazisinde kan ve birinin bir kulübeye girdiğine dair kanıt bulur. Hayatını kurtaran eski bir ordu arkadaşına ne olduğunu öğrenmesi gerekiyor ve bu yüzden seçkin bir özel dedektif grubu olan Phoenix Inc.’i işe alıyor.

 

Birinin gerçeği ve Rick’in arkadaşını bulmalarını engellemek için öldürmeye istekli olduğunu keşfederler.

 

Bu arada, çekimlerini birbirlerinden uzak tutmaları gerekir.

 

En çok satan ve ödüllü yazar Irene Hannon, her sayfada tansiyonu yükselten alamet-i farikası olan psikolojik gerilimiyle, sizi hırslı bir hedefi ve ölümcül bir niyeti olan soğukkanlı bir katili aramaya çıkarıyor.

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR █ ▇ ▆                                          ▆ ▇ █ ÜCRETSİZ OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.