Kapüşonlu Kız - Yuen Wright - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kapüşonlu Kız – Yuen Wright

Kapüşonlu Kız – Yuen Wright

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ocak 20th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 372
Yazar: Yuen Wright

1.037 Kişi Tarafından Görüldü

Wattpad mega yıldızı Yuen Wright’ın muhteşem bir ilk aşk hikayesi. Öpüşme kabini ve Holly Bourne’u seviyorsanız , Kapüşonlu Kızı da seveceksiniz !

Wren okulda kapüşonlusunun arkasına saklanır. Ama yakışıklı, popüler Asher onu fark ettiğinde, görünmez olmak istemeyebileceğini fark eder…

Wren Martin, Eastview Lisesi’ndeki zamanını bitirmek için düşük profilli olmayı planlıyor. Ama yeni bir bebek bakıcılığı işi aldığında, Asher Reed’in kız kardeşine baktığı ortaya çıkıyor.

Asher yakışıklı, popüler, neredeyse okulun kralı. Ama yakında dikkatini ona çeviriyor ve yakında ikisi yakınlaşıyor.

Wren görünmez mi kalmalı?

Kapşonlum acayip büyük.

Vücudumu beni rahat hissettirecek şekilde kaplıyor.

Güvenli. Görünmez.

Wren Martin senin popüler kız dediğin biri değil. Oldukça ortalama biri, iyi notlar alıyor ve hayallerindeki üniversiteye burs kazanmayı ve imkansız anılarla dolu olduğu için memleketini terk etmeyi hedefliyor.

Asher Reed -Eastview Lisesi’nin yıldız atleti ve kalbi, sinir bozucu derecede güzel görünen tek bir vücutta lisede yanlış olan her şey.

İnkar edilemez bir bağlantıyla Wren ve Asher, hızla daha fazla şeye dönüşen bir arkadaşlık kurar.

yazar hakkında

Yuen Wright Wattpad Yıldızı ve Watty Ödülü sahibi ve romanı The Hoodie Girl Wattpad’de 78 milyondan fazla okundu. Yuen, Cape Town, Güney Afrika’da yaşıyor ve yazmadığı zamanlarda, Taylor Swift üzerinde çalışırken veya hayran hayran hayran hayran hayran bakarken bulunabilir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.