Kanlı Kalp 4 - Sophie Lark - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kanlı Kalp 4 – Sophie Lark

Kanlı Kalp 4 – Sophie Lark

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Nisan 25th, 2023
Dil: Türkiye
Sayfa: 312
Yazar: Sophie Lark

2.058 Kişi Tarafından Görüldü

Kalbimi Kanattı

 

Amacım sadece bir araba çalmaktı fakat bir kızı çalacağımı bilemiyordum. Dikiz aynasında şimdiye kadar gördüğüm en muhteşem yüz belirene kadar.

 

Reklam panolarında ve dergilerde o lanet olası mükemmel yüzü görmek zorundayken onu unutalım mı Bu bir işkence Dokuz uzun yıl. Devam ettiğimi sandım Sonra onu karşımda gördüğümde kalbim yeniden kanamaya başladı.

 

Simone Solomon yaldızlı bir kafeste yaşıyor. Zenginlik, ayrıcalık ve hepsinden önemlisi itaat için yetiştirildi. Bir limuzinin arkasına saklanan ve başka bir sıkıcı galadan korkan bir kız değil,

 

Kanlı-kalp-“Acımasız-Doğum-Hakkı-_4”-Sophie-Lark ücretsiz indir

 

Araba çalmayı amaçlayan bir mafya tarafından kaçırılır. Dante Gallo bir canavara benziyor ve öyle davranıyor  ta ki Simone’u görene kadar.

 

Birbirleri için tamamen yanlış olsalar bile çekicilikleri karşı konulamaz. Simone, Dante için her şeyi riske atmaya hazırdır  ve  onları ayıran feci geceye kadar.

 

Kader, unutamadığı adamla yeniden bağ kurması için ona bir şans daha verir. Ama Simone’un bir sırrı vardır… Dante’nin asla affetmeyeceğinden korktuğu bir sır.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.