Kan ve Kül'den "kan Ve Kül 1" - Jennifer L. Armentrout - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kan ve Kül’den “kan Ve Kül 1” – Jennifer L. Armentrout

Kan ve Kül’den “kan Ve Kül 1” – Jennifer L. Armentrout

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Nisan 27th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 684
Yazar: Jennifer L. Armentrout

7.882 Kişi Tarafından Görüldü

Kan ve Kül’den “kan Ve Kül 1”; Büyüleyici ve nefes kesici… Kan ve Külden, bağımlılık yaratan şaşırtıcı bir fantastik şaheser.

 

Bir Kız…

Doğumundan itibaren yeni bir çağı başlatmak için seçilen Poppy’nin hayatı hiçbir zaman kendisine ait olmamıştı. Kız’ın’ hayatı yalnız yaşanır.

 

Bir Görev…

Tüm krallığın geleceği Poppy’nin omuzlarında. Bunu istemiyor aslında. Çünkü bir kız’ında de kalbi var. Ve bir ruhu. Ve güçlü arzuları. Yükselişi için onu korumakla görevli, altın gözlü bir muhafız olan Hawke hayatına girdiğinde, kaderi ve görevi arzu ve istekleriyle çatışıyor. Hawke onu kızdırıp, inandığı her şeyi sorgulamasını sağlayacak ve yasaklarla onu ayartacak.

 

Bir Krallık…

Tanrıların terk ettiği, ölümlülerin ise korktuğu düşmüş bir krallık bir kez daha yükseliyor. Kendilerine ait olduğuna inandıkları şeyi şiddet ve intikam yoluyla geri almaya kararlılar. Lanetlilerin gölgesi yaklaştıkça, yasak olanla doğru olan arasındaki çizgi bulanıklaşıyor. Poppy, dünyasını bir arada tutan her kana bulanmış iplik çözülmeye başladığında sadece kalbini kaybetmenin ve tanrılar tarafından değersiz bulunmanın eşiğinde değil, aynı zamanda hayatı da tehlikede.

“Kan ve Kül’den “kan Ve Kül 1” – Jennifer L. Armentrout” için 3 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.