Kalp Ne İsterse O Olur - 2 - Meryem Nart - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kalp Ne İsterse O Olur – 2 – Meryem Nart

Kalp Ne İsterse O Olur – 2 – Meryem Nart

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 384
Yazar: Meryem Nart

2.083 Kişi Tarafından Görüldü

Kalp Ne İsterse O Olur serinin ikinci kitabı ile okurlarıyla buluşuyor. Meryem Nart ikinci kitapta da okurlara aynı heyecan ve serüven duygusunusunmaya devam ediyor.

 

Yağız ile yaptığı dünya turundan sonra hayata bakışı değişen Şeyda, kendini istemediği bir yaşam tarzının içinde bulur.Kalbi hâlâ Yağız için atarken onun yolundan giderekyardıma ihtiyacı olan gençlere el uzatır ve hayatlarındatemiz bir sayfa açmalarını sağlar.Ancak bir süre sonra bunu yaparken çevresindeki insanlara yardım etmek yerine aslında onların hayatlarını mahvetmekte olduğunu fark eder. Çünkü kurtarılmasıgereken asıl kişionlar değil, kendisidir.

 

Peki Şeyda, her şeye sıfırdan başlamak için çok mu geç kalmıştır?

 

Kalbin isteklerini yerine getirmekmutlulukla doğru orantılı mıdır?

 

“Hayat bana o kadar karmaşık geliyordu ki bu karmaşıklıklar arasında boğulup gidecek gibiydim.

 

Kendime bir çıkış yolu arıyordum. Tam çıkışa yaklaştım derken bir adama çarptım. Tünelin sonunda benibekleyenbir başka tünel yarattım.İşte bu da benim sonum oldu.”

 

özet

 

İkinci Cilt’de ; Şeyda’nın yeni hayatını okuyoruz.

 

Artık hayatında Hakan’la yaptığı bir evlilik vardır.

 

Yağız’ın kendini öldürdüğüne o kadar çok emindirki onun İçin Mücadele edip bir şeyler yapamadığı İçin hayatını başkalarına adamıştır. Hakan’la yaptığı kendi aralarında ki anlaşmalı evlilikten sonra ikisi de şirket için mücadele vermiş kendi işlerine yönelmişlerdir.

 

Hasan Ali Yağız’ın kendini öldürmediğine inanır. Bunu Şeyda’ya söyler ama Şeyda Yağız’ın kararlı halini hatırladıkça buna inanmak istemez.İşler böyle giderken bir anda her şey değişir Hakan’ın kendi iç dünyası ortaya çıkar Şeyda ona yardım etmek ister. Ve elinden geldiği kadar ona yardımcı olur.

 

Hakan da Şeyda yı Yağız’ın kardeşi ile görüştürür. Burda Yağız’ın ölmediğini ve onu beklediğini görüyoruz..

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.