Kalbim Sende Kalmış - Selvi Atıcı - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Kalbim Sende Kalmış – Selvi Atıcı

Kalbim Sende Kalmış – Selvi Atıcı

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 415
Yazar: Selvi Atıcı

2.009 Kişi Tarafından Görüldü

Birbirlerini çocukluklarından beri tanıyan iki gençtir Ali ve Arya. Babalarının sıkı dost olması, ikisinin de hayatını çözülemeyecek bir düğümle birbirine bağlamıştır. Önce zorunluluktan başlamıştır bu ilişki. Ali, kendisine emanet edilen baş belasıyla vakit geçirmekten pek memnun değildir. Arya da kendisine göz kulak olma işini fazlasıyla abartan bay ukalayla.

 

Sonra her şey değişir. Didişmeler arkadaşlığa, zorunluluklar vazgeçilmeze dönüşmüştür farkında olmadan. Birbirlerinin en yakın arkadaşı hatta sırdaşı olmuştur artık Ali ve Arya.

 

Zaman geçer, kendileri gibi duyguları da büyür. İmkânsızdır istenen ama vazgeçmek, istenenden daha da imkansızdır.

 

Evet, belki zordur onlar için…

 

ama aynı ritimle atıyorsa iki kalp, belki de her şey mümkündür.

 

Özet

 

Küçüklükten beri arkadaş olmalarının yanı sıra Ali kalbini Arya’ya kaptırmış ancak bir türlü duyularını açıklayamamıştır.

 

Bir yanlış anlaşılma sonucu Arya her şeyi geride bırakıp yurt dışına gider ve bir gün Arya evlenmeyi düşündüğü bir adamla dönünce işler değişir. Ali planlar yapıp onları ayırmaya çalışır ancak işler hiçte göründüğü gibi değildir.

 

Bir yanda kalbinin sahibi kadını yaşatmaya çalışan Ali, bir yanda sevdiği adamın hayatta kalması için çırpınan Arya ve diğer yanda çocuklarının hayatlarından endişe duyan Adem ve Ömer.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.