İyileşmenin Simyası (İyileşmenin ve İyileştirmenin Gizemine Ait Derinlikli Bir Bakış) - Edward C. Whitmont - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

İyileşmenin Simyası (İyileşmenin ve İyileştirmenin Gizemine Ait Derinlikli Bir Bakış) – Edward C. Whitmont

İyileşmenin Simyası (İyileşmenin ve İyileştirmenin Gizemine Ait Derinlikli Bir Bakış) – Edward C. Whitmont

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2005
Eklenme: Haziran 12th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 281
Yazar: Edward C. Whitmont

1.122 Kişi Tarafından Görüldü

İyileşmenin Simyası, Carl Jung, M. Esther Harding, Karl König, Elisabeth Wright Hubbard ve G. B. Stearns gibi öncülerle kişisel yakınlığı olan Dr. Whitmont homeopatik tıp, psikoanalitik transfer, kuantum fiziği ve Gaia Hipotezi gibi ilginç konulara cesurca dalışlar yaparak bunları kendi görüşleriyle sentezlemiştir.

Eş zamanlılık, simya, I Ching ve benzerlik yasası gibi konuları ustaca incelemekte; organizma, gezegen ve kozmosu birleştiren bilinmez ilkeleri ve hem kozmosda hem de moleküllerde yazılı derin iyileştirici prensipleri açığa vurmaktadır.

Dr. Edward C. Whitmont bu eserinde hastalık, sağlık ve tıp uygulamaları gibi konuları bütüncül bir bakış açısıyla inceliyor.

Konusuna çok geniş ve çoklu perspektiften yaklaşan yazar, bir yandan mekanik tıbbın oluşturduğu mitlere meydan okurken diğer yandan kendimizi ve gezegenimizi nasıl iyileştirebileceğimizi konusunda ipuçları sunmaktadır.

Dr. Whitmont’un tüm birikimlerini özetleyen bu kitap, hekimlerin yaşam ve ölüm dramasındaki ezoterik rolüne işaret eden ilk eserdir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.