İyi Şanslar! (Hayatınızda ve İşinizde Başarı İçin Gerekli Koşulları Kendiniz Yaratın) - Alex Rovira - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

İyi Şanslar! (Hayatınızda ve İşinizde Başarı İçin Gerekli Koşulları Kendiniz Yaratın) – Alex Rovira

İyi Şanslar! (Hayatınızda ve İşinizde Başarı İçin Gerekli Koşulları Kendiniz Yaratın) – Alex Rovira

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Nisan 2005
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 158
Yazar: Alex Rovira

3.507 Kişi Tarafından Görüldü

İyi Şanslar! ,Çocukluk arkadaşı olan Max ve Jim, tam elli yıl sonra bir parkta karşılaşırlar.

Max hayatta büyük başarılara imza atmıştır. Jim’in ise hayal kırıklıklarıyla dolu bir geçmişi vardır. Max’ın başarısının sırrı, büyükbabasının ona yıllarca önce anlattığı bir öyküde gizlidir.

Öykü içindeki bu öykü, artık bir klasik olan ünlü yapıt Simyacı’yı anımsatmakta, hayat fırsatların peşinden koşmanın ve başarıyı elde etmenin sırlarını anlatmaktadır.

Sürpriz bir sonla biten İyi Şanslar!, okuyucuya ilham vermeyi ve yol göstermeyi amaçlıyor ve bunu başarıyor

Karşılaşma

Güzel bir ilkbahar günü, disiplinli ve başarılı bir işadamı olan Max, sade ama çok şık giysileriy­le, Central Park’ta en sevdiği bankta oturuyor, gelip geçen çiftleri, oyun oynayan çocukları ve tatlı meltemin esintisiyle dalgalanan ağaçları seyrediyordu.

Yaşamını düşünüyordu. Çıplak ayaklarını yoncaların bezediği çi­menlere gömmüştü. Her şey tam istediği gibiydi; böyle öğleden sonralara bayılıyordu. Max altmış dört yaşındaydı ve başarılarla dolu bir ha­yatı vardı.

Birden. beklenmedik bir şey oldu.Max’in yanına başka bir adam oturdu. Adı Jim’di. Oda altmış dört yaşındaydı. Çökmüş, yorgun görünüyor­du ama yine de başı dimdikti. Zor günler geçirmişti. Hat­ta, elli yıldır zorlu bir yaşam sürdüğü söylenebilirdi. Çok uzun süredir işleri yolunda gitmiyordu.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.