İnsanoğlu Ayağa Kalk - David Icke - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

İnsanoğlu Ayağa Kalk – David Icke

İnsanoğlu Ayağa Kalk – David Icke

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Şubat 2015
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 712
Yazar: David Icke

3.253 Kişi Tarafından Görüldü

Devasa bir eser. David Icke, etkileyici sırları ve bastırılmış duyguları ortaya çıkarmak için yapmış olduğu yirmi yıllık çalışmalarını İnsanoğlu Ayağa Kalk kitabıyla pekiştiriyor.

İnsanoğlunun ve “gerçek”in doğasının hareket etmesini yeni anlayış seviyelerine taşıyor, insanların artık ayağa kalkıp, kendilerini beşikten mezara kadar sessiz sessiz kontrol altında tutan uğursuz aileler ve insan olmayan varlıkların elinden kurtarmaya davet ediyor.

1990’daki olağanüstü “uyanış”ından beri dünyadaki “gerçek”leri dile getiren David Icke, yoluna bu kitapla devam ediyor.

“Dünya”nın ve bir çok insan zihninin; ezelden beri, masum bir gök cismi değil, yapay bir yapı, muhtemelen içi oyuk küçük bir gezegen veya devasa bir uzay gemisi olan “Ay”da barınan dünya dışı bir ırk tarafından manipüle edilmekte olduğunu açıklıyor.

Olağanüstü bir zamandan geçiyoruz. Bir tarafta Ay Matriksi’ne hizmet eden kitlenin uyguladığı Orwell tarzı, tamamen gözetleme ve kontrole dayalı global bir devlet tipi, diğer tarafta, David’in ilk kez 1990’daki uyanışını takiben keşfetmiş ve ilk kitabına adını vermiş olduğu, muhteşem güzellikte bir enerji dönüşümü olan Gerçek’in Titreşimleri var.

David’in, “Gerçek’in Titreşimleri” dediği pozitif enerji dalgası insanlara, varlıklarının asıl benliği olan “Sonsuz Sevgi,Sonsuz Bilinç” olduklarını hatırlatarak onları uyandırıyor.

İnsanlık bir yol ağzında ve artık bir seçim yapmanın zamanı geldi. “Sonsuz Bilinç” olarak gerçek dehamıza ve potansiyelimize uyanacak mıyız, yoksa beden aklı ve “Ay Matriksi”nin ürettiği yanılsamaların içinde hapis kalmayı sürdürecek miyiz?

Bu kitap hayatınızı değiştirecek, gerçeklerinizi değiştirecek, bu bilgiler doğrultusunda hareket edecek olursanız ruhunuzu özgür kılacak…

Yıllardır beklenen kitap…

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.