İnsan Anatomisi Atlası - Frank H. Güzel - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

İnsan Anatomisi Atlası – Frank H. Güzel

İnsan Anatomisi Atlası – Frank H. Güzel

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Ekim 25th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 527
Yazar: Frank H. Güzel

1.425 Kişi Tarafından Görüldü

İnsan Antomisini en ince ayrıntısına kadar inceleme fırsatı sunan bu eser, insan anatomisini meydana getiren her bir unsuru, detaylı çizimlerle okuyucuya sunuyor.

Bu kitaba alternatif olarak gösterilen kaynakların genellikle, Tıp öğrencilerinin sınavlarına göre hazırlanması, söz konusu alanın derinlemesine incelenmesini güçleştiriyor.

Bu baskıda, klinik anatomi ve tıpta görüntüleme yöntemlerinin önemini vurgulamak amacı ile çok sayıda normal radyo grafik görüntülerede yer verdik. Bu şekilleri koyarken, kapsamlı radyografik bilgi vermekten kaçındık. Amacımız sadece görüntüleme yöntemlerini kullanarak, anatomik detayların zenginliğinin farkına varabilmekti.

Özet

Doktorlar tarafından çizilen tek anatomi atlası, İnsan Anatomisi Atlası, 7. baskı, size insan vücudunun dünyaca ünlü, son derece net görüşlerini klinik bir bakış açısıyla sunuyor. Dr. Frank Netter’in ünlü çalışmasına ek olarak, günümüzün önde gelen tıbbi illüstratörlerinden biri olan Dr. Carlos AG Machado’nun 100’e yakın tablosunu da bulacaksınız. Bu iki benzersiz yetenekli doktor-sanatçı birlikte, insan vücudunun klinik olarak en alakalı görüşlerini vurgular.

Her bölümün sonundaki Kas Tablosu ekleri dahil olmak üzere bölgelere göre kapsama alanı. Yalnızca büyük yapıların değil, aynı zamanda önemli ilişkilere sahip olanların da kapsamlı etiketleriyle büyük, net çizimler. Basılı sayfanın resme odaklanmasını sağlamak için elektronik tamamlayıcının bir parçası olarak ayrı sayfalarda tablo halinde malzeme ve ek destekleyici malzeme. 7. Baskı Güncellemeleri – öğrencilerden ve uygulayıcılardan gelen taleplere dayalıdır:

Yüzey anatomisi, damarlar, sinirler ve lenfatiklerin yepyeni, tam vücut görünümlerini içeren Yeni Sistemlere Genel Bakış bölümü. Boyundaki klinik olarak önemli fasyal kolonlar, bacağın derin damarları, kalça bursaları ve prostat damarları dahil olmak üzere Dr. Machado’nun 25’ten fazla yeni illüstrasyonu; ve infratemporal fossa gibi görselleştirilmesi zor alanlar.

Her bölgesel bölümün sonunda, yüksek klinik öneme sahip yapılara odaklanan Yeni Klinik Tablolar. Bu tablolar, vücut sistemi tarafından düzenlenen hızlı özetler sağlar, ve gösterilen plakalarda önemli yapıların en iyi nerede görüntüleneceğini belirtin. 50’den fazla yeni radyolojik görüntü – bazıları tamamen yeni görünümler ve diğerleri daha yeni görüntüleme araçları kullanılarak – okuyucuların brüt anatominin temel unsurlarını kavramalarına yardımcı olma yeteneklerine dayalı olarak dahil edilmiştir.

Uluslararası anatomik standart Terminologia Anatomica’ya dayalı güncellenmiş terminoloji, ortak klinik adlar da dahil edilmiştir. Araçlar, 300 çoktan seçmeli soru, videolar, 3D modeller ve ilgili plakalara bağlantılar içerir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.