İhanet Çarkları "Amazon Efsanesi 2" - Büşra Toraman - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

İhanet Çarkları “Amazon Efsanesi 2” –  Büşra Toraman

İhanet Çarkları “Amazon Efsanesi 2” – Büşra Toraman

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Temmuz 29th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 480
Yazar: Büşra Toraman

452 Kişi Tarafından Görüldü

Her şey bir tesadüf müydü, yoksa en başından beri bilmediği güçler tarafından yönlendiriliyor muydu? Uğradıkları ihanetlere rağmen, bu tehlikeli dönemeçten geçmeyi başarabilecekler miydi?

 

Peki ya yolun sonu burasıysa?

 

Her KAÇIŞ başka bir kovalamacadır. Ve her KOVALAMACA başka bir MACERA ile son bulur.

 

İhanet bazen bir intikam, bazense hırslardan ibarettir. Ölüm ve yaşam arasındaki denge kadar hassastır sadakat. FBI Ajanı Gregg Reese, bir seri cinayet davasında tanıştığı Aleka sayesinde bambaşka bir dünyanın kapılarını aralamıştı.

 

Amazonların varlığını öğrenmekle kalmamış, onlardan doğan erkek çocukların oluşturduğu bir toplulukla tanışmıştı; koperler. Aleka ile bu yabancı topraklara yaptığı yolculuk, sadece doğaüstü varlıkları değil, kendisini de keşfetmesini sağlamıştı.

 

Bir süre sonra Gregg kendini amazonlar ve koperler arasındaki kırılgan dengede aracı olarak bulur. Herkesin sadakatinin sınandığı bu güç savaşında en çok zorlanan Gregg ve Aleka olacaktır. Artık iki düşman ırktan olsalar da, ortak bir amaç onları bir araya getirir ve ölümcül bir göreve çıkmaya mecbur bırakır.

 

Bu görevde hem geçmişleriyle yüzleşecek, hem de birbirlerinin sırlarını keşfedeceklerdir. Gregg bir yandan Aleka’nın kraliçe uğruna feda etmekten çekinmediği yaşamı için mücadele ederken, bir yandan da hayatını sorgulamaya başlar.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.