Huysuz ve Tatlı (L.A. Candy Serisi 3) - Lauren Conrad - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Huysuz ve Tatlı (L.A. Candy Serisi 3) – Lauren Conrad

Huysuz ve Tatlı (L.A. Candy Serisi 3) – Lauren Conrad

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Eylül 2015
Eklenme: Şubat 12th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 288
Yazar: Lauren Conrad

1.774 Kişi Tarafından Görüldü

Huysuz ve Tatlı… Herkese Göre Değil Bu Yaşantı 

Yeni üne kavuşmuş Jane Roberts en yakın arkadaşlarından birinin ihanetine uğramanın şokunu atlatmaya çalışırken birkaç ders de almıştır. En önemlisi: Kime güveneceğini bil! Ve Hollywood’da bu liste oldukça kısadır.

Hayatını tekrar kontrol altına almaya çalışan Jane erkeklerden ve yarattıkları bütün belalardan uzak durmaya karar verir. Ama lise aşkı Caleb ve Los Angeles’ta tanışıp vurulduğu Braden her zamankinden de tatlı halleriyle karşısına çıkınca genç kadın erkeklerden uzak durma kuralını hatırlamakta zorlanacaktır. 

Ayrıca en yakın arkadaşı Scarlett’ın da aklında ilk kez tek bir erkek vardır: Yeni erkek arkadaşı Liam. Ancak popüler bir realite programının yıldızı olarak kamera önünde başka erkeklerle görünmek zorunda kaldığı için Liam’la ilişkileri sarsılmaya başlayacaktır. 

Her şey kontrolden çıkmış gibi görünürken Jane herkesin “realite” tanımını sonsuza dek değiştirecek dehşet verici bir şey öğrenecektir…. Televizyon yıldızı Lauren Conrad’ın Los Angeles Şekeri serisi buram buram aşk ve entrika kokuyor! 
“Tam bir skandal!” 
-Teen Now-

(SEVMEKTEN NEFRET ETTİĞİNİZ DEDİKODU)

Los Angeles Şekeri setinde işler sarpa sarıyor: Cici kızımız Jane Roberts bir magazin skandali atlattı ve her nasılsa her zamankinden daha tatlı bir halde geri dönmeyi başardı.

Fakat çıkarcı bir düzenbaz olduğu ortaya çıkan eski en yakın arkadaşı Madison için, tatlı hayat zehir oldu. Bu arada sivri dilli güzel Scarlett, gizli bir erkek arkadaş söylentileriyle dedikodu çarklarını döndürüyor…

İkinci sezon başlamak üzereyken, bu lezzetli genç yıldızların daha ne olaylar yaratacağını kim bilir!

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.