Hulk 1-2-3-4 - Joe Keatinge - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Hulk 1-2-3-4 – Joe Keatinge

Hulk 1-2-3-4 – Joe Keatinge

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2014
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 80
Yazar: Joe Keatinge

3.483 Kişi Tarafından Görüldü

Joe Keatinge ve Piotr Kowalski ‘in yeşil goliath’ı açığa çıkarmasıyla yükselen iki yıldızın eşsiz yeteneklerini ortaya çıkaran yepyeni bir Hulk destanı!

Bir Amnesiac Bruce Banner, Seine kıyılarında uyanıyor – ve yakında Paris sokaklarında çaresizce yarışıyor! Onu kim avlıyor ve ikisi de nasıl garip Hulk’a dönüşüyor?

Birisi Banner’ın canavarlı egoyu teklifini yapmasını istiyor … ama Banner Hulk’un kim olduğunu veya onu nasıl serbest bırakacağını bilmediğinde ne olur?

AMI’nin varisi olan Nikoleta Harrow, Hulk’u köleleştirdi ama çiğneye bildiğinden daha fazlasını istedi ! Bu ilginç serin aksiyon ile dolu bir zihin bükme gizem!

Artı: Hulk’un Stan Lee ve Jack Kirby’nin klasik lansmanı! Dr. Bruce Banner kim?

Başarılı bir bilim insanı mı, içinde öfkesi dinmeyen o yeşil canavarı saklayan biri mi?

Belki de bunun cevabını almak için insanlığını ve canavarlığını toplumun sorunlarıyla tartması gerekecek.

Birinci seriden sonra İki ve Üçüncü serisiyle devam eden Hulk son serisi olan Hulk Dört ile okuyucuların karşısına çıkıyor.

Yeşil dev Hulk, yayınlandığı dönemin toplumsal sorunları karşısında yıkıp yakmaktan çok daha fazlasını yapacak. Tek başına yolları arşınlayan asabı bozuk bir bilim insanı hiç beklemediği gerçeklerle yüzleşmesi gerektiğinde ne yapabilir?

Bu adam Dr. Bruce Banner ise içindeki yeşil deve dönüşmemek için elinden geleni yapacaktır; ama ne kadar dayanabilir ki?

Suların derinliklerinden gençlik merkezlerine, tekinsiz sirklerden esrarengiz tırlara, fiziksel ve ruhsal eziyete mahkûm kahramanımız yine pek çok sınavdan geçerek kendisini için bir dönemi serinin bu son cildinde kapatacak

Siz değerli okurlar için Hulk çizgi romanın 1-2-3 ve 4 serilerini tek cilt olarak sunuyoruz.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.