Hilal Şehir (Toprak ve Kan Hanesi serisi 1) - Sarah J. Maas - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Hilal Şehir  (Toprak ve Kan Hanesi serisi 1) – Sarah J. Maas

Hilal Şehir (Toprak ve Kan Hanesi serisi 1) – Sarah J. Maas

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 810
Yazar: Sarah J. Maas

3.649 Kişi Tarafından Görüldü

Hilal Şehir (Toprak ve Kan Hanesi serisi 1); New York Times’ın en çok satan bir numaralı yazarı Sarah J. Maas, Hilal Şehir ile yepyeni HİLAL ŞEHİR serisini piyasaya sürüyor : yarı Peri ve yarı insan Bryce Quinlan’ın çağdaş bir fantezi dünyasında intikam peşinde koşan hikayesi. büyü, tehlike ve yakıcı romantizm.

 

Bryce Quinlan’ın mükemmel bir hayatı vardı – bütün gün çok çalıştı ve bütün gece parti yaptı – ta ki bir iblis en yakın arkadaşlarını öldürüp onu öksüz, yaralı ve yalnız bırakana kadar. Sanık parmaklıklar ardındayken suçlar yeniden başladığında, Bryce kendini soruşturmanın merkezinde bulur. Ölümlerinin intikamını almak için ne gerekiyorsa yapacaktır.

 

Hunt Athalar, bir zamanlar devirmeye çalıştığı Başmeleklerin kölesi olan kötü şöhretli bir Düşmüş melektir. Ancak şehirde ortalığı kasıp kavuran bir iblisle karşı konulamaz bir anlaşma teklif eder: Bryce’ın katili bulmasına yardım edin, özgürlüğü elinizin altında olacaktır.

Maas’ın bu zengin yaratıcı yeni fantastik serisi, kaybın yürek acısını, özgürlüğün bedelini ve aşkın gücünü araştırıyor. .

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.