Hiç Olmamış Gibi Yapalım (Blog Dünyasının Yıldızı Tuhaf Hayatını Anlatıyor) - Jenny Lawson - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Hiç Olmamış Gibi Yapalım (Blog Dünyasının Yıldızı Tuhaf Hayatını Anlatıyor) – Jenny Lawson

Hiç Olmamış Gibi Yapalım (Blog Dünyasının Yıldızı Tuhaf Hayatını Anlatıyor) – Jenny Lawson

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Temmuz 2013
Eklenme: Şubat 2nd, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 424
Yazar: Jenny Lawson

1.604 Kişi Tarafından Görüldü

Bu kitapta her şey var, aklınıza ne gelirse… Ve ne gelmezse!

“Bu kitap şaşırtıcı bir keşifle ilgili; korkutucu biçimde insani anların -sanki hiç olmamışlar gibi yapmayı tercih ettiğimiz anların- aslında bizi bugün olduğumuz kişiye dönüştüren anlar olduklarının keşfi. Hayatımın en iyi hikâyelerini bu kitaba sakladım.”

Forbes dergisinin “kadınlara yönelik en iyi 100 internet sitesi” listesinde yer alan bloggess.com ile dünya çapında üne kavuşan çılgın, ironik, komik ve samimi blog yazarı Jenny Lawson`ın hayatından kesitler okurken “bu ne biçim hayat böyle?” diyeceksiniz.

Son yılların eğlenceli kitabı. Üstelik -neredeyse- gerçek anılardan oluşuyor!

2011 Weblog ödüllerinde finalistlerden biri olan Jenny Lawson`ın anılarından oluşan Hiç Olmamış Gibi Yapalım, Goodreads.com`da aldığı binlerce oyla 2012`nin “en iyi mizah kitabı” seçildi.

“Lawson sizi gülmekten kırıp geçirecek, hatta bazen gülmemeniz gereken durumlar olacak, çünkü cehenneme gideceksiniz bu kahkahalar yüzünden. O yüzden siz bu kitabı okumayın, en mantıklısı bu herhalde.”
-Neil Gaiman-

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.