Her Yaşta Genç Kalmak - Nadia Volf - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Her Yaşta Genç Kalmak – Nadia Volf

Her Yaşta Genç Kalmak – Nadia Volf

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ocak 2010
Eklenme: Mart 17th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 298
Yazar: Nadia Volf

2.004 Kişi Tarafından Görüldü

Kadınlar için yaşam boyu Sağlıklı,enerjik ve mutlu yaşama rehberi

Eski Çin’de hastalar iyileştikleri zaman hekimlere para öderlerdi. Böylelikle hastalıklarla baş edildiği sürece tıbbi tedavi ücretsiz hale geldi. Bu davranışa insanları iten düşünce bir hekimin tek görevinin hastaları iyileştirmesi olduğuydu.


Batı tıbbı eğitimi almış olan Dr. Volf aynı zamanda geleneksel Çin tıbbı uzmanı. Doktorumuz bu kitapta her iki tıbbı da pratik bir şekilde birbirine kaynaştırdı.

Kadınlar için yaşam boyu formda, sağlıklı ve mutlu yaşama rehberini kaleme alan Dr. Nadia Volf işte bu görevden yola çıktı. Dr. Volf elinizdeki bu rehberde yaşına, özelliklerine ve bedeninin kapasitesine göre bütün kadınlara 20, 50 veya 80 yaşlarında karşılaşacakları problemleri açık şekilde izah ediyor.

Sayıları 100’ü aşan egzersiz şekillerinin yanı sıra, akupunktur noktaları ve dijitopunktur sistemini de veren Dr. Volf, bütün kadınlara kendi vücut sağlıklarını kendi hakimiyetlerine almanın zamanının geldiğini söylüyor.

Nadia Volf tıp hekimliğinin yanı sıra bilim uzmanlığına da sahip. Leningrad Üniversitesi’nde nörofarmakoloji profesörü olan yazar Montpellier Tıp Fakültesi’nin üniversiteler arası akupunktur merkesinden de mezun oldu. Çin tıbbından esinlenen birçok rehber Kitabı kaleme aldı.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.