Her Şey Burada Başladı ve Bitti - John Corey Whaley - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Her Şey Burada Başladı ve Bitti – John Corey Whaley

Her Şey Burada Başladı ve Bitti – John Corey Whaley

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Ocak 18th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 228
Yazar: John Corey Whaley

1.260 Kişi Tarafından Görüldü

Her şey Burada başladı Ve Bitti kitabı hakkında; Cullen’ın dünyayı anlamlandırma süreci veriliyor. Geçişler hızlı ve yüzeysel olduğu için duygular çok hissedilmiyor. Hatta ilk sayfalarda sürekli olarak acaba kitap bir yere gidiyor mu diye düşünüyorsunuz.

Her Şey Burada Başladı ve Bitti Kitap özeti

Ölülerin dirildiği, yanlışların düzeltildiği, yaşamın bitti derken yeniden başladığı Lily kasabasına hoş geldiniz…Küçük ve sıkıcı Lily kasabasında yaşayan Cullen Witter’ın on beş yaşındaki kardeşi Gabriel ansızın sırra kadem basmıştır.

Cullen o yaz sevgiyi bulup kaybederken ve ailesini bir arada tutmaya çalışırken dünyanın başka bir köşesinde inancını kaybeden genç bir misyoner, hayatın anlamına dair çılgınca bir arayışa girmiştir.

İki gencin hayatları çok uzak görünse de adım adım birbirine yaklaşmaktadır. Aynı günlerde Lily halkı bambaşka bir konuyla ilgilenmektedir:

Soyu tükenmiş Lazarus ağaç kakanı’nın kasabada görüldüğüne dair söylentiler ortalığı kasıp kavurur. Cullen’ın aklıysa kardeşin dedir. Gabriel’a ne olmuştur?

Bir gün geri dönecek midir?

Lanet kuş, hayatlarından ne zaman çıkacaktır?

Haftalar geçerken şefkatin yerini gerilim alır ancak hayat her zaman ikinci şanslarla doludur…

“Yas süreci, yeni başlangıçlar, hatta hayatın anlamı üzerine şaşırtıcı ve düşündürücü bir roman.”Kirkus Reviews

“Whaley, karakterlerinin kayıp ve çaresizlik hislerini şefkat ve empatiyle ortaya koyuyor. Beklenmedik sonu ise romanı duygusal bir zirveye taşıyor.”VOYA

“Güçlü kurgusu, okurların Witter ailesiyle empati kurmasını ve yaşadıkları zorlukları hissetmesini sağlıyor. Karakterlerin kederi derinleştikçe verdikleri tepkiler de somutlaşıyor ancak Gabriel’ın döneceğine dair umutları asla tükenmiyor. ”School Library Journal, Karen Alexander

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.