Hep Seninle Olacağım (Blessings, Georgia Serisi 2) - Sharon Sala - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Hep Seninle Olacağım (Blessings, Georgia Serisi 2) – Sharon Sala

Hep Seninle Olacağım (Blessings, Georgia Serisi 2) – Sharon Sala

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Mayıs 2016
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 384
Yazar: Sharon Sala

2.199 Kişi Tarafından Görüldü

Dori Grant, yaşamın karşısına her gün başka bir zorluk çıkarmasına artık alışmıştır. Can damarı dedikodu olan bir kasabada yaşamaktadır. Üstelik bekâr ve gencecik bir annedir. Hiç kimsenin onu onaylamadığı bir yerde büyükbabasının yardımıyla küçük oğluna bakmaya çalışmaktadır.

Johnny Pine ise annesini uyuşturucudan kaybetmiş, babası da ömür boyu hapse mahkûm edilmiş genç bir adamdır. İki küçük kardeşini canından çok seven Johnny, Sosyal Hizmetler kardeşlerini ondan ayırmasın diye elinden geleni yapmaktadır.

Kasabada yaşanan büyük bir felaket Dori ve Johnny’nin yollarını birbiriyle kesiştirdiğinde, en büyük korkularıyla yüzleşmek zorunda kalırlar. Üstelik yapayalnızken…

Birinci Bölümden

ADORABLE GRANT YATAĞINDA DOĞRULDU v e tanıdık bir kasılma karnını yoklarken, başucunda çalan alarmı kapat­tı. Aylık dertler tekrar kendini göstermeye başlamıştı ve oğlu Luther Joe’nun yattığı beşikten gelen kokulara ba­kılırsa, dün gece yedirdiği yemek pek yaramamıştı. Bir yandan krampları diğer yandan Luther’in ishali, yeni bir iş gününe başlamak için en ideal ortamı yaratmasa da, o çoktan elinde olanlarla yetinerek yaşamayı en zor yoldan öğrenmişti.

Acele adımlarla koridorun sonundaki banyoya gitti ve biraz sonra Luther’in pişiklerine sürmek için elinde bir merhemle dışarı çıktı. On yedi yaşında bekâr bir anne ol­manın çekici bir yanı yoktu ama doğumdan sonra âdet sancılarından bir daha asla şikâyet etmemeye yemin et­mişti.

Yatak odasına geri dönerken adımlarını hızlandırdı.Luther uyanmış ve mızmızlanmaya başlamıştı ama o son âna kadar büyükbabasını uyandırmak istemiyordu.“Selam küçük adam,” diye mırıldandı aceleyle beşiğin yanına giderken.Luther yaşına göre iri bir bebekti ve çoktan beşiğinin içinde ayaklanmaya başlamıştı.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.