Harry Potter ve Felsefe Taşı - J. K. Rowling - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Harry Potter ve Felsefe Taşı – J. K. Rowling

Harry Potter ve Felsefe Taşı – J. K. Rowling

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Aralık 27th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 370
Yazar: J. K. Rowling

1.435 Kişi Tarafından Görüldü

Harry Potter ve Felsefe Taşı; Dünyanın her yerindeki çocuklar ve aileler için ömür boyu sürecek bir okuma yolculuğunu ateşleyen kaçırılmayacak seriyle Hogwarts’a kaçış. Sihir burada başlıyor.

Harfler dört numara Privet Drive’daki paspasın üzerine düşmeye başladığında, Harry Potter Hogwarts’ı hiç duymadı bile. Mor bir mühürle sarımsı parşömen üzerine yeşil mürekkeple yazılmış, tüyler ürpertici halası ve amcası tarafından süratle toplatılır. Sonra, Harry’nin on birinci doğum gününde, Rubeus Hagrid adındaki büyük, böcek gözlü dev bir adam, şaşırtıcı bir haberle içeri girer:

Harry Potter bir büyücü ve Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nda bir yeri var. Sihir burada başlıyor! Klasik ve uluslararası alanda en çok satan Harry Potter serisinin bu baskılarında, ödüllü illüstratör Jonny Duddle’ın heyecan verici ceket çizimleri yer alıyor.

özet

“Harry, elleri titreyerek zarfı çevirince mor balmumundan bir mühür gördü; bir arma – koca bir ‘H’ harfinin çevresinde bir aslan, bir kartal, bir porsuk, bir de yılan.”

HARRY POTTER sıradan bir çocuk olduğunu sanırken, bir baykuşun getirdiği mektupla yaşamı değişir: Başvurmadığı halde Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’na kabul edilmiştir. Burada birbirinden ilginç dersler alır, iki arkadaşıyla birlikte maceradan maceraya koşar. Yaşayarak öğrendikleri sayesinde küçük yaşta becerikli bir büyücü olup çıkar.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.