Harry Potter and the Cursed Child - Parts I & II - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Harry Potter and the Cursed Child – Parts I & II

Harry Potter and the Cursed Child – Parts I & II

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: 320
Yazar: J. K. Rowling

22.389 Kişi Tarafından Görüldü

Centered on an fashioned new story by J.K. Rowling, Jack Thorne and John Tiffany, a new play via Jack Thorne, Harry Potter and the Cursed youngster is the eighth story in the Harry Potter series and the primary reliable Harry Potter story to be awarded on stage. The play will obtain its world top of the line in London’s West finish on July 30, 2016.

It was always complex being Harry Potter and it isn’t a lot easier now that he’s an overworked employee of the Ministry of Magic, a husband and father of three school-age kids.

At the same time Harry grapples with a previous that refuses to remain the place it belongs, his youngest son Albus ought to struggle with the burden of a household legacy he on no account wanted. As previous and present fuse ominously, both father and son study the uncomfortable reality: regularly, darkness comes from sudden areas.

Hypable sitesine göre, iki bölümden oluşacak yapımın konusu şöyle:

Harry Potter olmak her zaman zordu. Bir eş ve okul çağındaki üç çocuğun babası olmanın yanında, Büyü Bakanlığı’nın çok çalışan bir çalışanı olmak da durumu kolaylaştırmıyordu.

Harry, durması gereken yerde durmayı reddeden geçmişle boğuşurken, en küçük oğlu Albus ise hiç istemediği bir aile mirasıyla baş etmek zorunda. Geçmiş ve şimdi uğursuzca birbirine karışıyor. Baba ve oğul rahatsız edici gerçeği öğreniyor: bazen karanlık umulmayan yerden gelir.

Rowling Diyor ki;

Bu hikayenin var olmasının tek nedeni, doğru insanlardan oluşan bir grubun, Harry Potter’ın sahnede nasıl sergileneceğine dair harika bir fikirle bir araya gelmesindendir. Eminim ki, seyirciler Harry Potter and the Cursed Child’ı gördüğünde hikayeyi neden bu şekilde anlatmayı seçtiğimizi anlayacaklar.

Kitap Hakkında Ayrıntılı Bilgi İleri Zamanlarda Sizlerle Paylaşılacaktır. En Kısa Zamanda Görüşmek Dileğiyle..

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.