Hamnet - Maggie O'Farrell - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Hamnet  –  Maggie O’Farrell

Hamnet – Maggie O’Farrell

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Nisan 19th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 291
Yazar: Maggie O'Farrell

848 Kişi Tarafından Görüldü

 

Kimseye cevap vermeyen ve basit bitki kombinasyonlarıyla gizemli ilaçlar yaratabilen tuhaf bir kız olan Agnes, İngiltere’de küçük bir kasaba olan Stratforda oturmaktadır.

 

Kendisi kadar olağanüstü genç bir Latince öğretmeniyle tanıştığında, onunla bir aile kurmaya çağrıldıklarını çabucak anlar. Ancak evlilikleri önce yakınları, ardından da beklenmedik bir talihsizlik tarafından sınanacaktır.

 

Shakespeare’in aile tarihinden yola çıkan Maggie O’Farrell, tüm zamanların en ünlü edebi eserlerinden birine ilham veren olayın hipnotik bir yeniden canlandırmasının izini sürmek için kurgu ve gerçeklik arasında devam ediyor.

 

Sonuç, muazzam uluslararası başarı kazanan ve O’Farrell’ı günümüz İngiliz edebiyatının en parlak seslerinden biri olarak onaylanan olağanüstü bir roman.

 

Özet

 

2020 yılı kadınlar Kurgu Ödülünü kazanan ve en çok satan

1596’da bir yaz gününde, Stratford-upon-Avon’da genç bir kız ani bir ateşle yatağına girer. İkiz kardeşi Hamnet, her yerde yardım arar. Neden evde kimse yok?

Anneleri Agnes, bir mil ötede, şifalı otlar yetiştirdiği bahçede. Babaları Londra’da çalışıyor.

Her iki ebeveyn de Hamnet’in bu hafta hayatta kalamayacağını bilmiyor.

Hamnet, ünlü bir oyun yazarının oğlundan esinlenilen bir romandır: Hayatı neredeyse unutulmuş, ancak adı şimdiye kadar yazılmış en ünlü oyunlardan birine verilmiş bir çocuk.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.