Güneş Işığında veya Gölgede: Edward Hopper Tablolarından Esinlenen Hikayeler) - Lawrence Block - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Güneş Işığında veya Gölgede: Edward Hopper Tablolarından Esinlenen Hikayeler) – Lawrence Block

Güneş Işığında veya Gölgede: Edward Hopper Tablolarından Esinlenen Hikayeler) – Lawrence Block

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Ocak 4th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 316
Yazar: Lawrence Block

363 Kişi Tarafından Görüldü

Lawrence Block dan (Güneş Işığında veya Gölgede:(Edward Hopper Tablolarından Esinlenen Hikayeler) orijinal ismi (In Sunlight or In Shadow: Stories Inspired by the Paintings of Edward Hopper), okumaya başladığınızda derinden takıntılı olacağınız ve 17 ünlü yazarın hikayelerinden oluşan büyüleneceğiniz bir kitap.

Bu kitabın gerekli ya da ilgilendiğiniz bir kitap olup olmadığını anlayacağınız şekilde hikayenin belirli noktalarını ya da kavramlarını Türkçe çeviri olarak özetliyoruz. Bu şekilde hikayenin içeriğini öğrenebilirsiniz.

Güneş Işığında veya Gölgede: Edward Hopper Tablolarından Esinlenen Hikayeler); Jeffery Deaver, Joyce Carol Oates, Stephen King, Lee Child ve Robert Olen Butler’ın da aralarında bulunduğu Edward Hopper’ın fotoğraflarından esinlenen on yedi mükemmel hazırlanmış öyküden oluşan yeni hazırlanmış olan bir antoloji olan yazar ve editör Lawrence Block tarafından gerçekten eşi görülmemiş bir edebi başarı.

“Edward Hopper kesinlikle en büyük Amerikan anlatı ressamıdır.

Sonuçlar dikkat çekici ve tüm türler arasında, düğün edebi mükemmelliğinden hikaye anlatıcılığına kadar çeşitlilik gösteriyor.

Yorumlar

“Mükemmel bir biçimde tasarlanmış ve uygulanmış. Çarpıcı hayal gücü, anlatı gücü ve dikkat çekici nesir ile her hikaye ayrı ayrı başarılı olur ve Block’un antolojisinin kapsayıcı mükemmelliğine katkıda bulunmaktadır.

“Kesinlikle mükemmel. Büyüleyici bir konsept. Her hikaye mükemmel. Hopper bu zarafet ve duyarlılığı hak ediyor.” ― USA Today (4 üzerinden 4 yıldız)

” Güzel ciltli, görkemli bir yapım.”  Belfast Telegraph

“Eserlerini merak edenler için bu küçük kitap kusursuz bir hediye. ” San Francisco Chronicle

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.