Gül ve Diken (The Trap Trilogy Serisi 2) - Tracy Anne Warren - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gül ve Diken (The Trap Trilogy Serisi 2) – Tracy Anne Warren

Gül ve Diken (The Trap Trilogy Serisi 2) – Tracy Anne Warren

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2012
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 396
Yazar: Tracy Anne Warren

3.888 Kişi Tarafından Görüldü

Çikolata kadar leziz. Tadına doyulmuyor.”
Romantic Times Bookclub

Rüzgar eken fırtına biçer…

Düğün gününde ikiziyle yer değiştirip büyük bir skandala imza atan Leydi Jeannette Brantford, ailesi tarafından cezalandırılır ve can sıkıcı kuzenlerinin yanına İrlanda’ya gönderilir; ancak Jeannette’ı sürgünde bekleyen sürprizler vardır. Yolda şeytani derecede yakışıklı bir mimar olan Darragh O’Brien ile karşılaşır ve cezası birden tutkulu, eğlenceli bir hal alır.

Jeannette kendi statüsünde bir leydiyi ancak bir dükün tatmin edebileceğini düşündüğü için Darragh’a olan hislerini belli etmekten kaçınır, oysa bu cesur adam Mulholland Kontu’dur ve gerçek kimliğini açıklamadan önce Jeannette’a aşk hakkında bir ders vermek ister.

düğün günü ikiziyle yer değiştiren ve gerçekler ortaya çıkınca ailesi tarafından uzaktaki akrabalarına sürgüne gönderilen ,cıvıl cıvıl,burnu havada,azcıktan fazlaca kendini beğenmiş Jeannette’in hikayesini anlatıyor.

Kızımız çok havalı,neden ailesi onu cezalandırmış falan bir isyan içinde yolculuk yaparken tam akrabalarının evlerine yaklaşmışken arabanın tekeri çıkar,çamur çaylak yol ortasında kalır…Yağmurun içinde güçlü yakışıklı biri birden çıkagelir ve yardım eder…havalı bir leydi olan Jeannette,kendinden aşağı gördüğü bu adama teşekkür etmez dahi etmez…ama aklının bir köşesinde de kalır bu gizemli yabancı.

Aralarındaki duygusal çekim engel olunamaz hale gelir ve bir şekilde evlenirler…Jeannette yıkılır,bir kontla evlenmeyi düşünürken ,hayatını çalışarak kazanan bir mimara kalmıştır.

Günler sonra gizemli yabancının bir mimar olduğunu ve akrabalarının evini tamire geldiğini öğrenir.Jeannette ,leydi olduğu için mutlaka soylu biriyle evlenmeyi düşünür,tamam bu yabancıdan etkileniyor falan ama koruması gereken bir statüsü var…

tabi işin gerçek yüzü böyle değildir,o gizemli mimar aslınad Mulholland Kontudur ama güzel Jeannette’ a hayat dersi vermek istemiştir.


Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.