Gri Kapüşonlu - Sude Bucaklı - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gri Kapüşonlu – Sude Bucaklı

Gri Kapüşonlu – Sude Bucaklı

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Kasım 15th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 363
Yazar: Sude Bucaklı

438 Kişi Tarafından Görüldü

Annesini ziyaret etmek için gittiği o ıssız mezarlıkta, annesinin mezarının başında gözyaşı döken o küçük kızın kalbine dokunacağını nerden bilebilirdi ki?

 

Nasıl tahmin edebilirdi artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını?

 

Orada gördüğü küçük kızın peşinden yıllarca koşacağını, sonunda huzura kavuşacağını?

 

Furkan içini kaplayan saçma bir merak uğruna takip ettiği kıza tutuldu.Geleceklerindeki çıkmazları görse de vazgeçmedi. Korktu ilk başta kendini göstermekten.Çelişkiye düştü yüreği. Ama hiçbir zaman pişman olmadı onu ilk kez gördüğü o güne. Ne yaşarsalar yaşasınlar vazgeçmedi o Haziran’ından…

 

On sekiz yaşına bastığı o gün hayatının değişeceğinden bihaberdi Haziran.

 

Gizli bir numaradan gelen o mesajla her şey değişmişti. Haziran, Gri Kapüşonlu bir koruyucusu olduğunu biliyordu artık. Peki, gizemli Gri Kapüşonlu’yla neler yaşayacaktılar?

 

Özet

 

Haziran hayatının dönüm noktası olan on sekiz yaşına girdiğinde evden kaçarak bir bara gider ve bir şeyler içmek için siparişini verir.

 

Siparişi geldiğinde tam dudaklarına götürüp içecekken bilinmiyen bir numaradan içme diye bir mesaj alır ve mesajı umursamaz ve bildiğini okur.

 

O günden sonra bilinmeyen numaradan gelen mesajlar artar üstüne bir de takip edilmeye başlar. Kendisini Haziran’dan saklayan bilinmeyen numara ise en sonunda kendini gösterir ve Haziran tam mutlu oldum derken hayatını kökünden etkileyen gerçeği öğrenir ve en sevdiği insanı kaybeder.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.