Gözlerinde Kaybolduğum Gece IV - Bella Andre - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gözlerinde Kaybolduğum Gece IV – Bella Andre

Gözlerinde Kaybolduğum Gece IV – Bella Andre

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Aralık 27th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 292
Yazar: Bella Andre

2.034 Kişi Tarafından Görüldü

Aşkın olduğu yerde imkansız diye bir şey yoktur.

Sophie çocukluğundan beri Jake’e aşık, güzeller güzeli bir kütüphanecidir ama bir restoran zinciri sahibi olan Jake’in onu fark etmediğini düşünmektedir. Ağabeyi Chase’in düğününde onun dikkatini çekmeye karar veren Sophie bunu başarır, ancak eğitimini güç bela tamamlayan Jake kendisini ona bir türlü yakıştıramamaktadır.

Kafalarındaki soru işaretleri bir yakınlaşıp bir uzaklaşmalarına sebep olsa da Sophie ve Jake, aralarındaki bu muazzam çekime bir türlü engel olamaz. İşin içine Sophie’nin altı ağabeyi ve sürpriz ikizler de girince kendilerini romantik, sımsıcak ve eğlenceli bir aşk hikayesinin içinde bulurlar.

Kitabımız yine perileri kıskandıracak bir aşk hikayesini anlatıyor. Kahramanlarımız birbirlerini çocukluklarından beri tanıyıp seven ama bunu birbirlerine itiraf edemeyen iki aşık. Kadın Sophie Sullivanların kız kardeşi, erkek Jake ailenin artık bir ferdi sayılan ünlü bir bar işleten işletmeci.

Bu ikisi birbirlerini çocukluktan beri seviyor ama itiraf edemiyor. Ne hikmetse ikisi de birbirinin kendisini sevmeyeceğini düşünüyor. Sullivanların bir ferdinin düğününde isler değişiyor ve kızımız erkeği baştan çıkarıyor.

Hayatı rutinleşmiş bir kütüphaneci olan Sophie Sullivan ile kötü geçmişini arkada bırakmaya çalışan, eksikliklerini gizleme konusunda profesyonel olan, İrlanda barları sahibi ve çocukluktan beri Sullivan ailesinin bireyi sayılabilecek Jake’in ilişkisini okuyoruz.

Her şey Sophie’nin her zaman sevmiş olduğu Jake’in ilgisini çekmek istemesiyle başlıyor ve onu her zaman sevmiş olmasına rağmen kendini ona yakıştıramayan Jake’in olmazlarını nasıl oldurduğunu görüyoruz.

Gözlerinde Kaybolduğum Gece IV Özeti

Bu sefer kitap kurdu olan Sophie’nin aşkını anlatıyor. Sophie küçüklüğünden beri abileri nin arkadaşı olan Jake aşıktır. Aşkının karşılıksız olduğunu düşünür. Beş yaşından beri içinden içine sevdiğini düşünse bile aslında ailesindeki bireyler aşkını fark etmiştir. Ve Sophie hem Jake’i kendisini fark ettirmek hem de ailesinin taktığı ‘Sevimli’ lakabından daha çok olduğunu ispat edebilmek için abisi Chase’in düğünde eline geçen fırsatı değerlendirir.

Öte yandan Jake ise Sophie’yi hiçbir zaman layık olmayacağını düşünür. O da Sophie sever ama geçmişinden dolayı ve sahip olduğu özelliklerden kendini hiçbir şekilde Sophie ile denk göremez.

Chase’in düğünü ikisi için dönüm noktası olur. Ama yine de duygular devreye girmediği için araya zaman girer bir mucize sayesinde Jake ile Sophie tekrar bir araya gelir. Bu sefer çaba gösteren taraf Jake’dir.

Jake Sophie’ye kendini kanıtlamaya kararlıdır fakat geçmişi ve özellikle kendisini ona layık görmemesi hep öne çıkar. Aşkın her şeyin üstesinden gelebileceğini Sophie ona öğretir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.