Gölgenin Kurt Adamları "I.Cilt" - Tim O'Rourke - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gölgenin Kurt Adamları “I.Cilt” – Tim O’Rourke

Gölgenin Kurt Adamları “I.Cilt” – Tim O’Rourke

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 91
Yazar: Tim O'Rourke

769 Kişi Tarafından Görüldü

Tim O’Rourke’den ‘Kiera Hudson Serisi’nin 1 numaralı çok satan yazarı, farklı bir kurt adam romantizmi olan ‘Gölgenin Kurt Adamları ile geliyor.

 

Araştırmacı muhabir Mila Watson, Shade’in tüm nüfusu kaybolduğunda bunun beklediği büyük çıkış olabileceğini anlar. Shade köyüne doğru dağlara doğru yola çıkan Mila, kısa süre sonra köyün sandığı kadar ıssız olmadığını ve gölgelerde yaratıkların pusuya yattığını öğrenir… Not: Bu bir uçurumla biter.

 

Özet

 

Ürkütücü, kasvetli Maze kasabasında açılışta, herkesin ortadan kaybolduğu bir kasaba olan Shade’e seyahat ederken, çok uzun zaman önce ortadan kaybolduklarında ebeveynlerine ne olduğunu öğrenmeye kararlı genç bir kadın olan Mila ile tanışıyoruz.

 

Kurtadamlar ve Vampirler arasındaki bir savaşın bir zamanlar toprakları rahatsız ettiğini, ancak BİR geldiğinden beri hepsinin ortadan kaybolduğunu öğreniyor.

 

Ama öyle mi?

 

Yaklaşık 91 sayfalık ilk kısa roman, Mila’nın ebeveynleri hakkındaki gerçek ortaya çıktıkça nefretini anlatıyor. O kesinlikle hikayenin kahramanıdır, ancak O’Rourke’u tanıyan bu genç maceracı için bazı korkunç olayların yaşanması kaçınılmazdır.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.