Gökyüzünün Diğer Tarafı - Amie Kaufman - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gökyüzünün Diğer Tarafı – Amie Kaufman

Gökyüzünün Diğer Tarafı – Amie Kaufman

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Mart 11th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 381
Yazar: Amie Kaufman

1.293 Kişi Tarafından Görüldü

Gökyüzünün Diğer Tarafı ; New York Times’ın en çok satan yazar ikilisi Amie Kaufman ve Meagan Spooner, sihir ve mantık, kader ve seçim ve ölümcül bir aşk üzerine sürükleyici bir hikaye hazırladılar. Laini Taylor ve Brandon Sanderson hayranları için mükemmel.

 

Prince North’un evi, teknolojiyle desteklenen karmaşık motorlar tarafından yüksekte tutulan pırıl pırıl bir şehirde gökyüzünde. Nimh , Yüzey’deki halkının yaşayan tanrıçasıdır, yanıtlar, yön ve umut sağlamaktan sorumludur.

 

North’un ve Nimh’in hayatları iç içedir – ancak kalpleri asla olamaz. Korkunç bir kehanetle bağlantılı ve görev ile kader arasında sıkışıp kalan bu adamlar, halklarını kurtarmakla aralarında yasak olan bağa yenik düşmek arasında bir seçim yapmak zorundadır

 

Özet

 

Prens North, teknoloji sayesinde karmakarışık makinelerin gökyüzünde tuttuğu ışıl ışıl bir şehirde yaşamaktadır. Nimh ise Yeryüzü’nün yaşayan tanrıçasıdır ve halkının aradığı soruların cevabını vermeli, onlara umut olmalıdır.

 

North ve Nimh’in hayatları iç içe geçer ancak kalplerinin bir araya gelmesi imkânsızdır. Korkunç bir kehanetle hayatları birbirine bağlanan bu kahramanlar görev aşkı ile kaderleri arasında sıkışıp kalırlar; halklarını kurtarmak ile aralarındaki yasak bağa yenik düşüp düşmemek arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaklardır.

“Gökyüzünün Diğer Tarafı – Amie Kaufman” için 2 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.