Gizli Sırlar Öğretisi - Ergun Candan - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gizli Sırlar Öğretisi – Ergun Candan

Gizli Sırlar Öğretisi – Ergun Candan

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2008
Eklenme: Ağustos 29th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 272
Yazar: Ergun Candan

3.489 Kişi Tarafından Görüldü

Bir zamanlar Orta Asya’nın en büyük gizemlerinden biri olan ve Türk Mitolojisi’nin temelini oluşturan Agarta ve Ergenekon Efsaneleri’nin ezoterik bilgiler ışığında ele alındığı bu kitapta, ilgiyle okuyacağınız konulara yer verilmiştir:

Agarta ve Şambala Gizli Yeraltı Uygarlıkları

Tarikatların ilk Ortaya Çıkışı
Bâtını ve Tasavvufı Sufı Çalışmaları
İslam Ezoterizmi
Günümüzdeki Tarikatların Dejenerasyonu
Doğu Gizemleri
Tevrat’ta Gizlenen Gerçekler
Adem ve Havva’nın Kozmik Kökeni
Lanetli Kitaplar
Türkler’in Atası Gök Kurt
Ergenekon’dan Çıkış
İnsanlığın Gizli Kökeni
2000 Yıldır Saklanan Sırlar
Yılanoğulları, Tanroğulları
Gizli Öğreticilik ve Mabetlerde Açıklanan Kutsal Bilgiler
Hitler’in Karargahı’ndakı 12 Tibetli Rahibin Sırrı

Bu kitabın hazırlanmasında şu anda Anıtkabir Kitaplığında saklanan Atatürk’ün Dinler Tarihi’ne ışık tutan araştırması öncülük etmiştir.

Her şey 1979 yılında başladı. Dört arkadaş bir odada oturuyorduk… Birden kendi kendine kapılar açılıp kapanmaya, camlar kendi kendine patlamaya başladı. Korku filmlerinde izlediklerimiz, gözlerimizin önünde meydana gelmeye başlamıştı…

İşte ne olduysa ondan sonra oldu diyebilirim…Biranda kendimi Açıklanamayan gizemli olaylar, uzaylılar ve uçan daireler derken, önümde uzanan araştırma sahası her geçen gün biraz daha genişliyordu. Dünya üzerinde gelmiş geçmiş ne kadar din varsa hepsini yıllar süren bir çalışmayla teker teker, daha sonra da, uzun bir süre karşılaştırmalı olarak inceledim.

Sonra tüm felsefeleri… Yurt dışındaki üniversitelerde incelenmekte olan Parapsikoloji ve diğer konular hakkında daha geniş bilgi edinebilmek için, çeşitli ülkelerde çalışmalarını sürdüren bilim adamlarıyla görüşmeye başladım.

Hiç ummadığım bir yerde, hiç ummadığım bir zamanda tanıdığım, çok özel birinden bazı bilgiler aldım. Bu bilgilerin doğruluklarını tüm araştırmalarım boyunca teyid ettim.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.