Gizemli Sevgili - Elizabeth Hoyt - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gizemli Sevgili – Elizabeth Hoyt

Gizemli Sevgili – Elizabeth Hoyt

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ağustos 19th, 2019
Dil: Türkiye
Sayfa: 360
Yazar: Elizabeth Hoyt

54.394 Kişi Tarafından Görüldü

Freya de Moray, pek çok kimliğe sahiptir: Bilge Kadınlar adlı gizli bir örgütün üyesi, gözden düşmüş bir dükün kızı ve bir soylunun evinde  sahte isimle- çalışan bir refakatçidir.

Ama asla bağışlayıcı biri değildir…

Geçmişte ağabeyinin hayatını mahveden ve ailesinin çöküşüne sebep olan Harlowe Dükü, onun da katıldığı bir ev davetine gelince, Freya bir Bilge Kadın olarak yapması gerekeni yapar. İntikamını alacaktır.

Harlowe Dükü Christopher Renshaw ise şantaj kurbanıdır ve söz konusu ev davetine katılmayı da sırlarının gizli kalabilmesi için kabul etmiştir. Orada bu şantaja bir son vermeye niyetlidir. Fakat işler ikisinin de umduğundan farklı gelişir.

Davette karşılaştığı refakatçi Bayan Stewart’ın, yani Freya’nın kim olduğunu anlayan dük için her şey giderek daha karmaşık bir hal almaya başlar.

Freya, onun unutmaya çalıştığı tüm günahlarını biliyordur ve Christopher’ın bu ateşli, cesur ve şehvet uyandıran genç kadına karşı koyması çok güçtür. Öyle ki, Freya’nın büyük bir tehlike içinde olduğunu öğrendiğinde, onu güvende tutmak için her şeyi göze alacaktır…

“Gizemli Sevgili – Elizabeth Hoyt” için 12 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.