Gizemli Cinayetler - Mario Mazzanti - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gizemli Cinayetler – Mario Mazzanti

Gizemli Cinayetler – Mario Mazzanti

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 273
Yazar: Mario Mazzanti

1.340 Kişi Tarafından Görüldü

 

Gizemli Cinayeler “Çin mahallesindeki Sır” Orijinal Adı : Il mistero di Chinatown kitabı hakkında bilgi amaçlıdır.

 

Malpensa yakınlarındaki bir hastanede anatomopatolog olan Tommy Davies, kendisini Milano’dan Pekin’e uçan ve birkaç gün sonra İtalya’ya dönmek ve havaalanından inmeden önce ölen bir Çinli’nin cesedine otopsi yaparken bulur.

 

Görünüşe göre, Çin’de geçirdiği kısa sürede, adam karaciğeri aldı. Adamın maruz kaldığı tekil operasyon hakkında, özellikle de Carabinieri Soruşturma Birimi’nden Kaptan Pauli’nin hastaneye yaptığı ziyaretten sonra, Tommy’nin kendisine sorduğu birçok soru var ve bu da ona ölümün bir şeyler sakladığı şüphesini aşılıyor.

 

Tommy, gazetecilik kariyerinde keskin bir dönüş noktası arayan arkadaşı Abisso’yu da işin içine katarak, bu merak uyandıran durumu açıklığa kavuşturma arzusunu daha da ateşliyor.

 

Abisso, birkaç yıl önce tanık olduğu organ ticareti soruşturmasıyla bu olay arasında benzer bağlar keşfettikçe iş daha da karmaşıklaşıyor ve Milano’da Çinlilerin takip ettiği bir derginin başında olan Jin Wang’ın yardımıyla, giderek daha rahatsız edici bir hal alan bu gizeme birlikte ışık tutmaya çalışıyorlar.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.