Genç Patron (Aşkla Seven Adamlar Serisi - 1) - Özlem Çorapçı - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Genç Patron (Aşkla Seven Adamlar Serisi – 1) – Özlem Çorapçı

Genç Patron (Aşkla Seven Adamlar Serisi – 1) – Özlem Çorapçı

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Temmuz 2017
Eklenme: Haziran 5th, 2019
Dil: Türkiye
Sayfa: 592
Yazar: Özlem Çorapçı

7.729 Kişi Tarafından Görüldü

İçini titretir sevdiğinin dokunuşu, dur diyemez, duramazsın. Yanlış, hata bilmezsin. O dakika her şey doğru gelir kalbine.

Azra için de öyle olmuştu. Sevdiğinin dokunuşu, ateşi ne kadar yanlış olsa da karşı konulmaz bir istekle doğru gelmişti ona. Ta ki o gecenin sabahında bu karşı koyamadığı bakış, gülüş, dokunuşların aslında bir iddia olduğunu öğrenene kadar.

Saf, temiz bir bedene dokunmanın nasıl hissettirdiğini bilmezdi Bora. Ta ki o kirli elleri Azra’nın tenine dokunana kadar. Ona git demesi gerekirken bu duyguya karşı koyamaması, ne kadar pislik biri olduğunun ispatıydı.

Mezun olduğum günden bu yana tam 4 yıl geçmiş ve asistan olarak girdiğim, Yılmaz holding bünyesinde çalışıyorum.

Bu iş yerinde kalabilmen için gerçekten çok dikkatli, zeki ve kıvrak düşünceye sahip olman gerekiyor.

Bu Özellikleri taşıyorsan burada kalırsın, sadece burada kalmakla yetinmez, iş dünyasında da aranan asistan ve vazgeçilmez bir eleman olursun. Tabi ki bu iş yerinde Hasan Bey tarafından vazgeçilmez bir eleman olmuştum.

Kendisi ile 4 Yıl çalışmış, Her huyuna alışmış, ve resmen sağ Kolu olmuştum. Ta ki Bora Bey Amerika’daki gecikmeli yüksek lisansını bitirip, İstanbul’da ki bu firmaya dönüş yapana kadar. Her ne kadar işinde başarılı, tipinde yakışıklı, özel hayatında çapkının önde gideni olsa da onu gördüğüm çoğu zaman, sadece tokatlamak isteyen bir asistanı olmuştum..

Tek bir gece yıllarca akılda kalır mı? Kalmıştı. O gece her anı ile Bora’nın aklında kalmıştı, acı ama unutulmaz bir anı olarak.

Bu birbirlerinde unutulmaz iz bırakan kalpler yıllar sonra iş hayatında karşılaştı ve olanlar oldu.

Onu düşününce gerildim yine oldukça yakışıklı, uzun boylu, Mavinin en açık tonunda yani resmen gri gözlü, kumral ama daha çok sarışın tenli bir adam. Şirketteki tüm kadınlar, onun ile her akşam yatma hayali kurar iken onun iş yerinde seviyeli olması tek artısı idi. Ama şirket dışında yaptığı çapkınlıkları günün malzemesi yapılmaktan çekinilmezdi. Bazen bir kadının, bir adam ile yatmasına sadece para ve dış görünüş yeterli olur mu?

Diye düşünmekten kendimi alamıyordum. Üstelik ben bu adam ile üniversiteden beridir tanışıyordum. Hatta tek gecelik bir ilişkim de olmuştu. Tamamen onun şerefsizliğine dayanan…

Her hata son değildir. Bazen bir hata, düzeltmek için gireceğin yol ile mükemmel bir doğruya dönüşebilir. İşte, geçmişte yaptığı hatayı aşk yolunu izleyerek telafi eden Bora’nın hikâyesi, Genç Patron…

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.