Gelin Testi (Öpücük Bölüm II) - Helen Hoang - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gelin Testi (Öpücük Bölüm II) – Helen Hoang

Gelin Testi (Öpücük Bölüm II) – Helen Hoang

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Nisan 12th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 265
Yazar: Helen Hoang

710 Kişi Tarafından Görüldü

 

 

Gelin Testi , Helen Hoang, AKA’nın en çok beklenen ikinci romanı: hak etmediğimiz ve bize Öpücük katsayısı’nı hediye eden yazar ! Ve bu kitap, ilk başta tanıştığımız birkaç karakteri takip ediyor!

 

Helen Vietnamlı ve Otistik. Ve bu kitapla ilgili en sevdiğiniz bölümden biri, Öpücük Bölümünden Stella’nın ve bu kitabın Otizminin ana karakterinin farkını görmek. İnsanlar marjinal insanları bir araya toplamaktan ve deneyimleri aynıymış gibi davranmaktan hoşlanıyorlar ve bu yazar Otizm spektrumunu ve onun gerçekten ne kadar geniş olduğunu gerçekten göstermek için harika bir iş çıkarıyor. Bu kitap tamamen farklı bir Otistik ana karaktere sahip, çünkü herkesin deneyimleri farklıdır.

 

Khai Vietnamlı, Otistik, Michael’ın The Kiss Quotient’ten kuzeni , California’da yaşıyor ve kendi başına olmaktan tamamen mutlu, özellikle de gençken ona çok yakın birini kaybettikten sonra. Bu kayıp ona aşık olamayacağını düşündürmüş olsa da.

 

Esme,  Biracial (Vietnamlı ve beyaz), Khai’nin annesi, oğluyla uyumlu bir kadın bulup bulamayacağını görmek için Vietnam’da temizlikçi olarak yaşıyor. Ve Esme, bekar bir anne olduğu, kendi annesi ve büyükannesi ile yoksulluk içinde yaşadığı için kabul eder ve bunun kendilerine ve onlara daha iyi bir yaşam sunmak için bir fırsat olduğunu düşünür. Khai’nin annesi, Khai’nin kendisine aşık olmasını ve onunla evlenmesini sağlayıp sağlayamayacağını görebileceği California’da bir yaz geçirmesine söz verir, ancak yapamazsa ailesine geri dönecektir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.