Geçit: Hikayem ve Ötesi - Esra Oflaz Güvenkaya - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Geçit: Hikayem ve Ötesi – Esra Oflaz Güvenkaya

Geçit: Hikayem ve Ötesi – Esra Oflaz Güvenkaya

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Mayıs 18th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 288
Yazar: Esra Oflaz Güvenkaya

1.903 Kişi Tarafından Görüldü

Ölmek istiyordum kinimden ama bir yanım hesap sormak istiyor ve teslim etmiyor beni ölüme.

Ortamda patlamaya hazır bir bomba taşıyorum sanki. Beynimde dolanan düşünceler hiç de hayra alamet değil.Ayağa kalktım, etrafımdaki çalıları toplayıp Ebru’nun üzerine örttüm ve dönüp yürümeye başladım.

Mahmut’un yanına ulaşınca eğilip parmaklarının arasında duran tabancayı aldım. Kafasından sızan kan yerdeki su birikintisine karışmıştı. Çamur, su ve kan. Suyun içine tükürüp doğruldum ve yürümeye devam ettim.

İnsanın hayatındaki olabilecek değişimleri ve bunların sonuçlarını yalın bir dille anlatan bu kitap aynı zamanda maddi nesnelerin insanlar üzerindeki etkisini de ele almıştır.

Türkiye’deki gelir düzeyinin yetersizliğinden kaynaklanan durumların insan psikolojilerine etkileri ve bu nedenle ortaya çıkan sosyal sorunların ilkel bir yöntem olan silahla çözülmesi anlatılmıştır.

Çocuklar sizin çocuklarınız değil,Onlar kendi yolunu izleyen hayatın oğulları ve kızları.Sizin aracılığınızla geldiler ama sizden gelmediler 
Ve sizinle birlikte olsalar da sizin değiller.Siz yaysınız,çocuklarınız ise sizden çok ilerilere atılmış oklar.Okçu sonsuzluk yolundaki hedefi görür.Ve o yüce gücü ile yayı eğerek okun uzaklara uçmasını sağlar.


Okçunun önünde kıvançla eğilin Çünkü okçu,uzaklara giden oku sevdiği kadar Başını dimdik tutarak kalan yayı da sever.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.