Gece Avı - Robert Bryndza - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gece Avı – Robert Bryndza

Gece Avı – Robert Bryndza

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2017
Eklenme: Ağustos 22nd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 337
Yazar: Robert Bryndza

664 Kişi Tarafından Görüldü

“Bu kitaba gerçekten, gerçekten bayıldım ve Erika Foster kesinlikle tam benim tarzımda bir karakter. Zeki, kararlı, açık sözlü ve tutkulu; hikâye beni alıp götürdü. Sağlam ve büyüleyici bir dille yazılmış. ” Angela Marsons, Sessiz Çığlık’ın yazarı

 

Gece Avcısı Sizi İzliyorsa, Çoktan Ölmüşsünüz Demektir Buzdaki Kız’ın çoksatan yazarından tüylerinizi diken diken edecek kan dondurucu bir gerilim. Londra’yı bir sıcak hava dalgası vurmuştu.

 

Bu sıcağın ortasında Dedektif Erika Foster’a bir cinayet ihbarı gelmişti. Cinayet mahalline geldiğinde karşısındaki kurbanın başına bir poşet geçirilerek boğulmuş, çıplak bir şekilde yatağına başlanmış bir adam olduğunu gördü. Birkaç gün sonra aynı şekilde öldürülen bir kurban daha bulundu.

 

Erika ve ekibi cinayetin derinine inmeye başladıklarında, cinayeti işlemeden önce her şeyi en ufak detayına kadar hesap eden bir katille karşı karşıya olduklarını anlamıştı. Kurbanların hepsi, bekâr ve kendi başlarına yaşayan erkeklerdi. Geçmişleri neden sırlarla örtülüydü?

 

Onları katile bağlayan şey neydi?

 

Şehirde sıcaklık artarken, Erika Foster daha fazla kişi ölmeden Gece Avcısı’nı bulmakta kararlıydı. Kendi işini tehlikeye atması gerekse bile. Katil bir tek kurbanlarını izlemiyordu…

 

Erika’nın kendi hayatı da tehlikedeydi.

“Gece Avı – Robert Bryndza” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.