Gece Avcısı Serisi Fuul - Jeaniene Frost - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gece Avcısı Serisi Fuul – Jeaniene Frost

Gece Avcısı Serisi Fuul – Jeaniene Frost

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ocak 18th, 2024
Dil: Türkiye
Yazar: Jeaniene Frost

6.345 Kişi Tarafından Görüldü

Jeaniene Frost, 1974 yılında ABD’de dünyaya gelmiştir. Romanlarının basım hakları yirmi farklı ülkeye satılmıştır. Jeaniene Frost, yazmanın yanı sıra okumayı, film izlemeyi, şiiri, eski mezarlıkları keşfetmeyi, arabayla seyahat etmeyi ve mağaraları keşfetmeyi sevmektedir.

Gece Avcısı Serisindeki Karakterlere Kısa, kısa Göz atacak olursak?

Catherine Kathleen Crawfield, yarı insan yarı Vampir, 9 Mayıs 1985 doğumlu. Licking Falls, Ohio’da yaşıyor. Cat, bir zamanlar ahır olan iki katlı bir evde annesi ve büyükanne ve büyükbabasıyla birlikte yaşıyor. Justina bir vampir tarafından tecavüze uğramıştı ve Cat sadece beş ay sonra tamamen gelişti. O, 16 yaşında başlayan ve daha sonra kötü vampirleri öldürmeye yönelik bir hükümet operasyonunun komutanı olan bir vampir avcısıydı. Yarı vampir olan Cat, insan ve vampir yeteneklerinin bir karışımına sahiptir. Vampirlere olan nefretini annesinden alır.

Kemikler 18. yüzyılda yapılmış bir vampir, Cat’in İngiliz kocasıdır. Aslen Crispin Phillip olarak adlandırılan Arthur Russell III, 20 Kasım 1766’da doğdu, insanken bir fahişeydi. ama hırsızlıktan yakalandıktan sonra Avustralya’ya gönderildi ve burada kısa bir süre sonra vampir oldu

Bones çok güçlü ve acımasızdır, aynı zamanda diğer erkeklere gelince (onu çekici bulan) Cat’e karşı çok sahiplenir.

Justina Crawfield , aslında insan ama daha sonra bir vampire dönüştü. Justina, Cat’i varken 18 yaşında olan Cat’in annesi, Justina dizinin çoğunda Vampirlerden nefret ediyordu, ancak daha sonra ölen bir gulyabaninin kız arkadaşıydı. Justina’nın mavi gözleri, kahverengi saçları var ve oldukça çekici.

Don , Cat’in patronu ve amcası-Juan , üçüncü kitaptan kedi arkadaşı, insan ve vampir-Dave , Kedi arkadaşı, gulyabani-Gece avcısı dünya serisinin ana karakterleri.

Daha sonra bir iblis tarafından damgalanan ve şekil değiştiren bir insan olan Denise MacGregor . Denise Crimson’da 27 yaşında, esmer, kıvrımlı ve ela gözlü. Randy MacGregor’un dul eşi ve Travma sonrası stres bozukluğundan muzdarip, daha sonra Spade ile evlenir.

Spade Bir vampiri Denise kocası ve Bones’un en iyi arkadaşıdır, o da bir vampir bir mahkum olarak Avustralya’ya gönderilen ve değiştirildi. Nişanlısı Giselda 19. yüzyılda öldü, çok kibar ve kadınlara saygılı. İnsan adı ve kiremit, Baron Charles DeMortimer idi ve 30 yaş civarında değiştirildi.

Eternal Kiss of Darkness’ta bir insan olan Kira Graceling , daha sonra 31 vampir çağına dönüştü. Yaklaşık 1.50 boyunda , kirli sarı saçları ve yeşil gözleri var, aynı zamanda kıvrımlı ve güzel. Özel araştırmacıydı, daha sonra bir vampir hukuk muhafızları için çalışmaya başladığında, daha sonra Mencheres ile evlenir. Tina adında küçük bir kız kardeşi ve küçük bir erkek kardeşi var. Kira, çok bağışlayıcı ve hoşgörülü, hoş, onurlu bir insan.

Gece Avcısı (night huntress universe) Kitapları Serisi

  1. mezarla randevu
  2. tek ayağı mezarda
  3. mezarın dibinde
  4. mezara mahkum
  5. mezarın yüzü
  6. şimdi mezar zamanı
  7. mezardan uyanan

Mezarla Randevu Seri I

 

Yarı vampir Kedicik, Catherine Crawfield, kendini bildi bileli ölümsüz kan emicilerin peşinde. İntikam almak istiyor. Çünkü bu parazitlerden biri babası olabilir. Babası… Annesinin hayatını mahveden adam. Ancak yolu bir gün vampirleri avlayan Bones’la çakışıyor. Ve kısa sürede ‘tuhaf’ bir ikili haline geliyorlar. Kedicik, babasını bulmak için bu seksi kelle avcısıyla işbirliği yapıyor. Tabii ki kendini tek başına savaşacak güçte hissedene kadar.

Mezarla Randevu (Night Huntress (Gece Avcısı) Serisi 1) pdf indir

 

Tek Ayağı Mezarda Seri II

Yarı vampir Kedicik, FBI’ın gizli bir biriminde özel dedektif. Tehlikeli ‘ölümsüzler’in kökünü kurutmak için devletin emrinde çalışıyor. Halen, seksi ve tehlikeli eski sevgilisi Bones’tan öğrendikleriyle hayatına devam ediyor ancak ya biri genç kadını öldürmeyi kafasına koyduysa?

Dahası Kediciğe yani Cat’e yardım edebilecek tek güç, maziye gömmeye çalıştığı ancak kalbinden bir türlü atamadığı eski aşkı Bones!

Tek Ayağı Mezarda (Night Huntress (Gece Avcısı) Serisi 2) pdf indir

 

Mezarın Dibinde Seri III

Yarı vampir Cat Crawfield’ın hayatının en güzel zamanlarıydı. Ölümsüz sevgilisi Bones’un da yardımıyla ölümlüleri kanun dinlemeyen ölümsüzlerden başarıyla koruyordu. Ne var ki Kedicik’in, gerçek kimliğini acımasız kan emicilerden saklamak için peş peşe taktığı maskeler biraz eskimişti! Kedicik için tehlike çanları çalıyordu.

Mezarın Dibinde (Night Huntress (Gece Avcısı) Serisi 3) pdf indir

 

Mezara Mahkum Seri IV

Gregor, Cat’in kendisine ait olduğuna inanıyordu. Onu elde edene kadar da durmaya niyeti yoktu. Kedicik’in kabuslarını süsleyen vampirle, kalbinin sahibi arasında bir savaş çıkması kaçınılmazdı ve Gregor’un etkisini sadece Cat yok edebilirdi. Şimdiye kadar karşısına çıkan en amansız kan emici den kurtulmak için Cat’in bütün gücünü toplaması gerekiyordu. Bu güç, onu mezara mahkum etse bile…

Mezara Mahkum (Night Huntress (Gece Avcısı) Serisi 4) pdf indir

 

Mezarın Yüzü seri V

İki güç çarpıştığı takdirde, masum ölümlüler arada kalıp can verebilirdi. Cat ve Bones tehlikeli bir ‘müttefik’ten yardım istemek zorundaydı. New Orleans’ın gulyabani kraliçesinden! Ancak onun yardımının bedeli, doğaüstü savaşın tehdidinden bile ağır olabilirdi! …Ve Cat’in hayal bile edemeyeceği sonuçlara yol açabilirdi.

Mezarın Yüzü (Night Huntress (Gece Avcısı) Serisi 5) pdf indir

 

Şimdi Mezar zamanı Seri VI

Heinrich Kramer asırlar önce yaşamış bir cadı avcısıydı. Şimdi ise her Cadılar Bayramı öncesinde masum kadınlara işkence etmek, sonra da onları diri diri yakmak için ete kemiğe bürünüyor. Ancak bu yıl, Cat ve Bones ikilisi onu bir daha inmemek üzere sonsuzluğun öbür tarafına göndermek için şeyi riske atmaya kararlı! Tek bir yanlış adım atarlarsa, kendi mezarlarını kazmış olacaklar.

Şimdi Mezar Zamanı (Night Huntress (Gece Avcısı) Serisi 6) pdf indir

 

Mezarda Uyanan Seri VII

Son zamanlarda hayat, vampir Cat Crawfield ve kocası Bones için sıra dışı bir şekilde sakindi. Ancak her an tetikte olmaktan vazgeçmemeleri gerektiğini en iyi onlar biliyordu…

Şaşırtıcı bir sırrın ortaya dökülmesi, bütün dünyaya yayılacak bir savaşı önlemek için yeniden aksiyon dolu günler yaşamalarına neden olacaktı…

Düzenbaz bir CIA ajanı, insanlarla ölmeyenler arasında tehlikeli bir gerilim yaratabilecek korkunç ve gizli aktivitelere bulaşmıştı.

Şimdi Cat ve Bones, arkadaşlarını ölümden de beter bir felaketten kurtarmak için zamanla yarışmak zorundaydı. Çünkü açığa çıkardıkları her sır, daha ölümcül sonuçlar doğuruyordu.

Ve eğer başarısız olurlarsa, hayatları -ve sevdikleri herkesin hayatı- mezarın kıyısında sallanıp duracaktı.

“Kötülük, Doğduğu Kalpte İz Bıraksaydı, Kötünün Kalbi Kapkara Olurdu.”

Cat ve Bones’in VII kitaplık hikayeleri bitti ve kitabın sonu okurlarına seriye veda ettiğini tam anlamıyla hissettiriyor

Mezardan Uyanan (Night Huntress (Gece Avcısı) Serisi 7) pdf indir

 

Kızıl Damla (Gece Avcısı Dünyası I)

Denise MacGregor, gölgelerde nelerin saklandığını çok iyi biliyordu çünkü bir insanın kaldırabileceğinden fazlasını yaşamıştı. Ayrıca en yakın arkadaşı Cat Crawfield da yarı vampirdi. Ailesinin geçmişi ise beklenmedik sırlarla doluydu ve bu yüzden Denise’in hayatı karanlığa gömülmüştü. Bütün bunlar yetmiyormuş gibi, atan kalbi kendisini delicesine arzulayan bir ölümsüzün ellerindeydi. O ölümsüz, asırlardır dünya üzerinde yaşayan güçlü, yakışıklı ve gizemli vampir Spade’di…

Kızıl Damla (Night Huntress World (Gece Avcısı Dünyası) Serisi 1) pdf indir

 

Sonsuz karanlık (Gece Avcısı Dünyası II)

Chicagolu özel dedektif Kira Graceling, kulaklarını tıkayıp yürümeye devam etmeliydi. Fakat görev bilinci, şafak vakti bir depodan gelen acı inlemeleri duymazdan gelmesini engelledi. Kira aniden kendini, ancak en kötü kabuslarında görebileceği bir dünyanın içinde buldu

Sonsuz Karanlık (Night Huntress World (Gece Avcısı Dünyası) Serisi 2) pdf indir

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.