Fısıltı-çığlık-Sessizlik-Final Ve Diğer Kitapları - Becca Fitzpatrick - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Fısıltı-çığlık-Sessizlik-Final Ve Diğer Kitapları  –  Becca Fitzpatrick

Fısıltı-çığlık-Sessizlik-Final Ve Diğer Kitapları – Becca Fitzpatrick

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Mayıs 7th, 2021
Dil: Türkiye
Yazar: Becca Fitzpatrick

6.792 Kişi Tarafından Görüldü

Becca Fitzpatrick, 3 Şubat 1979’da doğdu. New York Bestseller arasında yer almış, neredeyse her gencin bildiği ve okuduğu bir seri olan Hush Hush serisinin yazarı Becca Fitzpatrick, birçok hayran kitlesine sahiptir.  Az sayıda roman yayınlamıştır fakat her kitabı birbirinden daha fazla ilgi çekmeyi başarmıştır.

Fısıltı (Hush, Hush Serisi 1)

Fısıltı, Kovulmuş bir meleğe âşık olmak…”Bütün sınıf arkadaşlarımın isimlerini biliyordum… Biri hariç. Yeni öğrenci… Arkamdaki sırada, serinkanlı siyah gözleri karşıya sabitlenmiş bir hâlde kaykılmış oturuyordu…
Siyah gözleri beni âdeta delip geçiyordu.

Dudaklarının kenarları yukarı doğru kıvrıldı. Kalbim bir an tekler gibi oldu ve o bir anlık duraksamada, kasvetli bir karanlık duygusunun bir gölge gibi üzerime örtüldüğünü hissettim.

Bu duygunun kaybolması sadece bir an sürdü, ama ben hâlâ ona bakıyordum. Gülümsemesi dostça değildi, bela kelimesini heceleyen bir gülümsemeydi. Ve vaat doluydu.”

Fısıltı (Hush, Hush Serisi 1) pdf indir

Çığlık (Hush, Hush Serisi 2)

Nora Grey’in hayatı mükemmellikten hâlâ çok uzaktadır. Hayatına kastedilmiş olması hoş bir deneyim olmasa da en azından bu durumun içinden bir koruyucu melek sahibi olarak çıkmıştır.

Gizemli, çekici ve muhteşem bir koruyucu melek. Nora’nın hayatındaki yerine rağmen, Patch’in hareketleri kesinlikle meleksi değildir. Hatta her zamankinden daha anlaşılmaz görünmektedir; tabii bu mümkünse.

Hayatındaki gerçeklerin ne olduğunu umutsuzca öğrenmek isteyen Nora, cevaplara ulaşabilmek için kendisini giderek tehlikeli hale gelen durumların içerisine sokar.

Çığlık (Hush, Hush Serisi 2) pdf indir

Sessizlik (Hush, Hush Serisi 3)

Patch ve Nora arasındaki çığlık, yerini sessizliğe bırakmıştır. Patch’in karanlık geçmişindeki sırların üstesinden gelmiş birbirinden tamamen farklı iki dünya arasında bir köprü kurmuş ihanet, sadakat ve güven duyguları zorlu sınavlardan geçmiştir. Ve bütün bunlar, cennet ve dünya arasındaki sınırları aşan bir aşk uğruna göze alınmıştır.

Birbirlerine duydukları sarsılmaz güven haricinde hiçbir şeye sahip olmayan Patch ve Nora, uğruna çaba harcadıkları her şeyi ve aşklarını paramparça edebilecek bir güce karşı umutsuz bir savaşa başlarlar…

Sessizlik (Hush, Hush Serisi 3) pdf indir

 

Final (Hush, Hush Serisi 4)

Nora ve Patch tüm sorunların geride kaldığını düşünmektedir ve genç kız, kovulmuş meleğe karşı hissettiği sevgiden her zamankinden daha emindir. Kovulmuş melek olsun ya da olmasın hayatının aşkı odur.

Kökenleri ve kaderleri, birbirlerine düşman olmalarını gerektirse de Nora, Patch’e sırtını dönmeyecektir fakat ikisi de son bir tehlikeyle yüzleşmek için güçlerini toplamalıdır. Hank ölmüştür ve istemeden de olsa Nefilim ırkının lideri olan Nora onun başlattığı işi bitirmek zorundadır.

Final (Hush, Hush Serisi 4) pdf indir

Diğer Kitaplar

Tehlikeli Yalanlar

Stella, Nebraska, Thunder Basin’de yaşasa da kendini oraya ait hissetmemektedir. Bir uyuşturucu satıcısının işlediği bir cinayet davasının kilit tanığı olarak, tanık koruma programına alınmıştır.

Kasaba halkı ise Stella’nın gerçekte kim olduğunu bilmez. Gerçek kimliğini açıklamak istediği çocuk, Chet Falconer bile… Doğruları söylemenin, güvenli cennetine tehlike getirmekten başka bir sonuç doğurmayacağının farkındadır.
Genç kız her ne kadar dikkat çekmemeye çalışsa da, tehlike hızla yaklaşmaktadır.

Suçluların tanıklardan kurtulma yolları vardır ve Stella’nın tek bir hatası, soğukkanlı katilleri kapısına kadar getirecektir.

Tehlikeli Yalanlar pdf indir

 

Siyah Buz

Âşık olmak hiç bu kadar tehlikeli olmamıştı… Beni ona bakarken yakalayınca hemen gözlerimi kaçırdım. Bakarken yakaladığına inanamıyordum. Ona karşı hissedebileceğim çekim fikrinden nefret ettim.Beni rehin almıştı. Beni isteğim dışında alıkoymuştu.

Son iyilikleri bunu değiştiremezdi. Kendime onun gerçekte kim olduğunu hatırlatmalıydım.Ama gerçekte kimdi?

Siyah Buz pdf indir

 

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.