Fırtınanın Ötesinde Bir Gökyüzü - Saba Tahir - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Fırtınanın Ötesinde Bir Gökyüzü – Saba Tahir

Fırtınanın Ötesinde Bir Gökyüzü – Saba Tahir

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Nisan 26th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 618
Yazar: Saba Tahir

574 Kişi Tarafından Görüldü

Fırtınadan kim kurtulacak? A Reaper at the Gates’in sona ermesinden sadece birkaç ay sonra devam ediyor … Uzun süredir hapsedilen cinler, köylerde ve şehirlerde kanlı bir yıkıma yol açarak saldırıya geçtiler. Ancak Nightbringer için insan düşmanlarından intikam almak sadece bir başlangıç.

 

Komutan Keris Veturia, onun yanında kendini İmparatoriçe ilan eder ve onun yönetimine karşı gelen herkesin başkanlarına çağrıda bulunur. Listenin başında mı? Blood Shrike ve kalan ailesi.

 

Yaklaşan kıyameti durdurmaya kararlı, kendini Nightbringer’ın yıkımına atar. Bu süreçte, kendisini zafere ya da hayal edilemez bir felakete götürebilecek kadim bir gücü uyandırır.

 

Ve Bekleme Yerinin derinliklerinde, Soul Catcher sadece geride bıraktığı hayatı ve aşkı unutmanın peşindedir. Ancak bunu yapmak, Nightbringer ve cinlerinin bıraktığı cinayet izini görmezden gelmek anlamına gelir.

 

Yeminini yerine getirmek ve insan dünyasını doğaüstü olaylardan korumak için Soul Catcher, kendi ülkesinin sınırlarının ötesine bakmalıdır. Bildiği her şeyi kurtarabilecek ya da yok edebilecek bir görev üstlenmelidir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.