Fırtına Koruyucusu'nun Adası - Catherine Doyle - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Fırtına Koruyucusu’nun Adası – Catherine Doyle

Fırtına Koruyucusu’nun Adası – Catherine Doyle

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Mart 1st, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 225
Yazar: Catherine Doyle

542 Kişi Tarafından Görüldü

Arranmore Adası her nesilde bir kez, gücünü kullanması ve sihrini düşmanlardan koruması için yeni bir Fırtına Koruyucusu seçiyordu. Beasley Ailesi’nin genç üyesi Bartley Beasley de bu görevi elde etmek için, sadece bir kişinin dileğini gerçekleştirecek olan Deniz Mağarası’nı bulmaya kararlıydı.

Mağarayı ondan önce bulmak isteyen Fionn Boyle’un ise henüz adaya ve sihrine dair bilmediği pek çok şey vardı. Deniz Mağarası’nı aramak çeşitli tehlike ve zorlukları beraberinde getirirken, yerin derinliklerinde başka birisi Fionn’u bekliyordu.

Fionn Boyle, gözlerinin arkasında okyanus olan uzun bir cesur denizci soyundan geliyor. Ama açık denizden korkmadan edemiyor. Yıllar boyunca, Fionn’un annesi ona Arranmore Adası’nın hikayelerini anlattı, ona musallat gibi görünen garip bir yer.

Fionn her zaman bu gizemli adayı merak etmiştir ve geldiği günden itibaren açıklanamayacak şeyleri fark etmeye başlar. Etrafındaki adayı hissedebiliyor ve adanın da onu izlediğini hissediyor.

Özet

Arranmore Adası, gücünü kullanmak ve sihrini düşmanlardan korumak için nesilde bir kez yeni bir Fırtına Bekçisi seçer. Gizemli ve eksantrik yaşlı bir adam olan büyükbabasının istifa etme zamanı geldi.

Ancak Fionn ve Arranmore’un en güçlü ailelerinin diğer torunları adanın bir sonraki şampiyonu olmak için savaşırken, daha uğursuz bir büyü uyanıyor, uzun zaman önce bir savaşı yeniden alevlendirmeye ve Fionn’un hayatını ve adanın geleceğini sonsuza dek değiştirmeye niyetli.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.