Filippo, Ben ve Kiraz Ağacı - Paola Peretti - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Filippo, Ben ve Kiraz Ağacı – Paola Peretti

Filippo, Ben ve Kiraz Ağacı – Paola Peretti

Eklenme: Mayıs 14th, 2023

4.075 Kişi Tarafından Görüldü

Tüm dünyada milyonlarca okura ulaşan ve Türkiye’de en çok satan gençlik kitaplarından biri olan Kiraz Ağacı ile Aramızdaki Mesafe’nin bu devam romanında Mafalda, karşımıza her zamankinden daha cesur ve daha kararlı bir genç kız olarak çıkıyor.

 

 

 

Mafalda, biraz daha büyümüş, biraz daha özel durumunu kabullenmiş, etrafındaki yalnız insanların hayatına olumlu manada renk katan daha cesur, özgüvenli, hayal kurabilen, hayal kurabilmekten mutluluk duyan, babası için, etrafındaki insanlar için iyi manada birseyler yapmaya çalışan bir genç kız olarak Kiraz Ağacı ile olan muhabbetine devam ediyor.

 

Yanında sadık dostu Filippo ve minnoş kedisi Ottimo Turcaret var. İçeriğinde bol miktarda sevgi, arkadaşlık, büyümenin verdiği olgunluk olan bu roman,

 

 

 

Özet

 

On yaşından beri görme yetisini günden güne kaybeden Mafalda, şimdi on üç yaşında ve artık tamamen karanlıkta.

 

Filippo ve Ottimo Turcaret, her macerasında Mafalda’nın yanındalar.

 

Mafalda, Filippo ve Ottimo Turcaret ile çok iyi zaman geçirse de bir süredir işsiz olan ve depresyonla boğuşan babası ile Filippo’yla arkadaşlıklarını sınayan Debbie yüzünden kendini hiç beklemediği durumlarda buluyor.

 

Tüm olumsuzluklara rağmen Mafalda, hayatın tadını çıkarmayı ve yeni insanlar tanıyıp yeni maceralara atılmayı ihmal etmiyor.

 

 

 

Evsiz hippi Elsa ile üst komşusu Nino dede, Mafalda’nın hayatına yeni renkler katıyorlar.

 

Filippo Ben ve Kiraz Ağacı – Paola Peretti pdf 

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.