Fantastik Dörtlü Sezon Bir - Roberto Aguırre - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Fantastik Dörtlü Sezon Bir – Roberto Aguırre

Fantastik Dörtlü Sezon Bir – Roberto Aguırre

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Mart 5th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 108
Yazar: Roberto Aguırre

1.557 Kişi Tarafından Görüldü

Bilim dehası Reed Richards, Manhattan’ın en ünlü gökdeleni Baxter Binası’nda, en sevdiklerinin hayatlarını ve insanlık tarihinin gidişatını kimsenin hayal bile edemeyeceği bir şekilde değiştirecek bir plan yapıyor.

Bu yepyeni grafik romanda çizgi romanları ve pop kültürünü geri dönülmez bir şekilde değiştiren hikayeyi yeniden gözden geçirin, Reed Richards, Susan Storm, Johnny Storm ve Ben Grimm’in yıldızlara seyahat ederken yolculuğunu modernleştirin ve fantastik, yıkıcı sonuçlarla geri dönün !

Tüm bunlara ek olarak, The Mole Man, Doctor Doom ve gizemli Sub-Mariner Prens Namor ile daha önce hiç görmediğiniz bir şekilde korkunç ilk savaşlara tanık olun. Sadece hikayeyi bildiğinizi sanıyorsunuz!

kurgusal olan süper kahraman görünen takım Amerikan çizgi roman tarafından yayınlanan Marvel Comics . Fantastic Four  1’ile giriş yaptılar ve ortamda yeni bir gerçekçilik düzeyinin başlamasına yardımcı oldular .

Sanatçı / yardımcı çizici Jack Kirby ve bu başlıkla çizgi roman oluşturmak için ortak bir yaklaşım geliştiren editör  çizici Stan Lee tarafından oluşturulan ilk süper kahraman takımıydılar .

Uzaya bilimsel bir görev sırasında kozmik ışınlara maruz kaldıktan sonra süper güçler kazanan Fantastik Dörtlü ile geleneksel olarak ilişkilendirilen dört karakter :

Bir bilim dehası ve vücudunu esnetebilen grubun lideri Bay Fantastik (Reed Richards). inanılmaz uzunluklara ve şekillere; Görünmez Kadın kendini görünmez hale ve daha sonra güçlü görünmez bir güç alanlarını yansıtabilirsiniz sonunda Reed (Susan “Sue” Fırtına),; Alev (Johnny Storm) alevleri üretebilir

Sue’nun küçük kardeşi, onları ve sinek kendini çevreleyen; canavarca Şey (Ben Grimm), huysuz ama yardımsever arkadaşları, eski bir üniversite futbol yıldızı, Reed’in kolejdeki oda arkadaşı ve taş gibi etinden dolayı muazzam insanüstü gücü, dayanıklılığı ve dayanıklılığı olan iyi bir pilot.

Fantastik Dörtlü, 1961’de piyasaya sürüldüklerinden bu yana, biraz işlevsiz, ancak sevgi dolu bir aile olarak tasvir edildi.

“Fantastik Dörtlü Sezon Bir – Roberto Aguırre” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.