Enki' nin Kayıp Kitabı (Dünya Dışı Tanrıların Hatıraları ve Kehanetleri) - Zecharia Sitchin - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Enki’ nin Kayıp Kitabı (Dünya Dışı Tanrıların Hatıraları ve Kehanetleri) – Zecharia Sitchin

Enki’ nin Kayıp Kitabı (Dünya Dışı Tanrıların Hatıraları ve Kehanetleri) – Zecharia Sitchin

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2008
Eklenme: Mayıs 22nd, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 360
Yazar: Zecharia Sitchin

3.659 Kişi Tarafından Görüldü

Enki, başlangıçtan bu yana olanları gelecek nesillere anlatmak üzere bir yazıcı seçti ve ona bir Tanıklık Kitabı yazdırdı. Zaman uygun olduğunda mührü kırılıp açılacak kil zarfın içinde 14 kil tablet vardı. 

Sümerce ve Akkadça tabletler, Babil ve Asur tapınak kütüphaneleri, Mısır, Hitit ve Kenan “mitleri” ve de kutsal kitapta anlatılanlar bu kitapta okuyacağınız metnin esasını oluşturmaktadır. 

KADİM SIRLAR, YENİ ANLAMLAR

• Tanrıların sayıları kutsal isimlerdeki gizli anlamların şifresini çözen ipuçları mıdır?

• Sümerlerin günümüze kadar ulaşan gelişmiş genetik bilgi anlayışı hakkında ne biliyoruz?

• Kitabı Mukaddes’in peygamberleri geleceği nasıl önceden bildirebilmişlerdi?

• Kutsal Tapınaktaki platformu, Baalbek’teki İniş Yerini ve Gize’ deki büyük piramitlerin altında uzanan platformu ustalıkla inşa edenler kimlerdi?

445.000 yıl kadar önce başka bir gezegenin astronotları altın aramak amacıyla Dünya’ya geldiler. Dünya’nın denizlerinden birine iniş yapıp kıyıya çıktılar ve Eridu’yu, “Uzaklardaki Yuva”yı kurdular. Zaman içinde, bu ilk yerleşim bir uçuş kontrol merkezi, bir uzay limanı, madencilik operasyonları ve hatta Mars’ ta kurulan bir ara istasyonla birlikte tam bir Dünya Misyonuna dönüştü.

İş gücü açısından az sayıda olan astronotlar, İlkel İşçiler -Fbmo sapiens- oluşturmak için genetik mühendislik uyguladılar. Yeryüzünü devasa bir afetle silip süpüren Tufan taze bir başlangıç yapmayı gerektirdi; astronotlar tanrılara dönüşürken insanoğluna uygarlığı bahşedip ona nasıl tapınacağını öğrettiler. Derken, elde edilen her şey Dünya’ya gelen bu ziyaretçilerin kendi aralarındaki rekabet ve savaşlar sebebiyle ortaya çıkan bir nükleer felaket yüzünden yaklaşık dört bin yıl önce darmadağın oldu.

Dünya üzerinde meydana gelenler, özellikle de insanlık tarihi başladığından beri olan olaylar Zecharia Sitchin tarafından Kitabı Mukaddes’ ten, kil tabletlerden, kadim mitlerden ve arkeolojik keşiflerden teker teker ayıklanıp yazarın Dünya Tarihçesi adlı dizisinde biraraya getirildi. Ama Dünya’ da yaşanan olaylardan önce neler olmuştu?

Bu astronotların kendi gezegenleri Nibiru’ da neler olmuştu da uzay yolculuklarına, altına duyulan ihtiyaca, insanoğlunun oluşturulmasına yol açmıştı? Gök ve uzay destanlarının baş oyuncularını hangi duygular, rekabetler, inançlar, ahlak kuralları (veya ahlak eksikliği) harekete geçirmişti?

Nibiru üstünde ve Dünya üstünde gerilimin hrmanmasına sebep olan ilişkiler nelerdi? Yaşlılar ile gençler, Nibiru’ dan gelmiş olanlar ile Dünya’ da doğmuş olanlar arasındaki gerileme sebep olan neydi? Ve olanlar ne dereceye kadar Kader geçmişteki olayların kaydının geleceğin anahtarını taşıdığı bir kader tarafından belirlenmekteydi?

Baş aktörlerden olup olaylara tanık olan, Kısmet ile Kader arasındaki farkı görebilen birinin her şeyin, yani İlk Şeylerin ve belki de Son Şeylerin Nasıl, Nerede, Ne Zaman ve Niçin gerçekleştiğini gelecek nesiller için kayda geçirmesi ne kadar hayırlı olurdu, değil mi?

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.