Engel Yolun Kendisidir - Ryan Holiday - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Engel Yolun Kendisidir – Ryan Holiday

Engel Yolun Kendisidir – Ryan Holiday

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 184
Yazar: Ryan Holiday

815 Kişi Tarafından Görüldü

Çileyi zafere dönüştürme sanatı

 

Karşınızda duruyor işte. O mesele. O engel…Sizi yapmak istediklerinizden alıkoyup korkutan, sinir bozucu, sevimsiz, sorun yaratan, o beklenmedik problem. Belki de sandığınız kadar kötü bir şey değildir…

 

Engeller kişiye özeldir. Ama hep aynı tepkileri veririz: Korku, hüsran, şaşkınlık, çaresizlik, çöküntü, öfke… Oysa sadece bakış açınızı değiştirerek aşılmaz görünen engelleri müthiş fırsatlara dönüştürmek mümkün.

 

Ryan Holiday, Stoacı felsefenin “yoldaki engel neyse, yol odur” yaklaşımından derledikleriyle sizleri tarihteki kanlı savaşlardan şirket yönetim kurullarının toplantı odalarına uzanan bir yolculuğa çıkarıyor. Göreceksiniz, yoldaki engeller önünüzde yepyeni yollar açacak…

 

Ryan Holiday Kimdir

 

Diğer Kategoriler, Edebiyat, İnsan ve Toplum kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Büyüme Korsanlığı Pazarlaması, Ego Düşmanındır, Engel Yolun Kendisidir, İnan Bana, Yalan Söylüyorum olarak sayılabilir.

 

Ryan Holiday kitapları; CEO Plus, MediaCat Kitapları, The Kitap aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur. Ryan Holiday tarafından yazılan son kitap “Büyüme Korsanlığı Pazarlaması”, The Kitap tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

ÜCRETSİZ İNDİR/OKU

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.