En Yakın Arkadaşımın Kızı - Dorothy Koomson - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

En Yakın Arkadaşımın Kızı – Dorothy Koomson

En Yakın Arkadaşımın Kızı – Dorothy Koomson

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ekim 2007
Eklenme: Kasım 22nd, 2018
Dil: Türkce
Sayfa: 492
Yazar: Dorothy Koomson

1.807 Kişi Tarafından Görüldü

Birbirlerinin en yakın dostu olan Kamryn Matika ve Adele Brannon, aralarına hiçbir şeyin giremeyeceğini düşünürdü -ta ki Adele düşünülemezi yapıp Kamryn’nin nişanlısı Nate ile birlikte olana kadar… Daha da kötüsü, hamile kalacak ve doğuracaktı. Kamryn bu ihanet hakkındaki gerçeği keşfettiğinde onları bir daha görmeyeceğine yemin etti.

Birkaç sene sonra Kamryn, Adele’den onu hastanede ziyaret etmesini rica eden bir mektup aldı. Adele ölecekti, Kamryn’e, kızı Tegan’ı evlat edinmesi için yalvarıyordu. Oysa harika bir işi ve hareketli bir sosyal hayatı olan Kamryn’in beş yaşındaki bir çocuğa ihtiyacı hiç yoktu. Özellikle de ona Nate’i hatırlatan bir çocuğa. Fakat Tegan’a bakacak başka kimse olmadığına ve Adele de ölüm döşeğinde yattığına göre, Kamryn’in seçim şansı var mıydı ki? Genç kadının affedişe, aşka, sorumluluğa ve en önemlisi de kendi kendini anlamaya doğru uzanan zor yolculuğu böylece başlamış oldu.

“Duygu yüklü, son derece zeki bir modern dram.” -Heat

“Her satırı gerçek duygularla yüklü, yürek burkan bir hikâye… ” -New Woman

“İlk sayfadan itibaren hem gülüyor hem de ağlıyordum. Koomson yetişkin sorunları ile yüzleşiyor: Dostluk, ölüm, ihanet ve bağışlama… Çok etkileyici.” -Adele Parks

“Çok renkli ve sıradışı” -Company

“En Yakın Arkadaşımın Kızı – Dorothy Koomson” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.